Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Target Nanopeel System we Wrocławiu

Target Nanopeel System - rozjaśnienie przebarwień i odmłodzenie skóry

Target Nanopeel system Wrocław

TARGET NANOPEEL SYSTEM - Laboratorium MediDerma

Target Nanopeel firmy Mediderma to piling nanotechnologiczny, w którym wszystkie substancje aktywne zamknięte są w liposomach. Dzięki temu piling nie jest zależny od pH i nie powoduje podrażnień podczas aplikacji. Jest to system o wyjątkowej skuteczności przy wszystkich rodzajach melazmy (również melazmy naczyniowej), którą zawdzięcza wysokim stężeniom retinolu z kwasem traneksamowym i substancji depigmentujących o różnych mechanizmach działania, takich jak kwas azelainowy, 4­ butylrezorcynol, diacetylboldyny oraz alfa­ arbutyna, które hamują nie tylko tyrozynazę, ale również inne enzymy uczestniczące w procesie melanogenezy. Dodatkowo w New Derm zabieg uzupełniamy mezoterapia mikroigłową/igłową ze składnikami rozjaśniającymi takimi jak: witamina C, kwas kojowy, kwas glikolowy, arbutyna, retinol Dzięki połączeniu peelingu nanotechnologicznego z mezoterapią uzyskujemy maksymalne efekty rozjaśnienia skóry z minimalnymi efektami ubocznymi.

.

Jest to piling, który poprawia stan skóry dotkniętej fotostarzeniem, piegami posłonecznymi, przebarwieniami pozapalnymi i hormonalnymi, trądzikiem i trądzikiem różowatym.

Najbardziej innowacyjną substancją aktywną systemu Target Nanopeel jest kwas traneksamowy o działaniu antyfibrynolitycznym. Hamuje on syntezę plazminy (stymulowaną przez promieniowanie UV, ciążę, doustne środki antykoncepcyjne) i nie dopuszcza do powstawania hiperpigmentacji powodowanej przez uwalnianie zarówno kwasu arachidonowego (kaskada stanu zapalnego), jak i czynników proangiogenicznych. Ponadto, wykazano jego skuteczność przy leczeniu wszystkich rodzajów melazmy, również naczyniowej.

System Target Nanopeel składa się z 4 kroków: STEP 1 Korektor ciemnych przebarwień; STEP 2 Korektor przebarwień naczyniowych; STEP 3 Złuszczanie; STEP 4 Liposomowy retinol o wysokim stężeniu.

Target Nanopeel System to zabieg łączący w sobie działania niezbędne do skutecznej redukcji przebarwień i odmłodzenia skóry:

• złuszczające
• przeciwzapalne
• rozjaśniające
• hamujące wytwarzanie melaniny

Kompleksowa Terapia Target Nanopeel System składa się z 3 zabiegów wykonywanych w odstępie 1 miesiąca oraz ze specjalistycznej pielęgnacji domowej:

Target Nanopeel system Wrocław

Target Nanopeel Post Treatment Kit zawiera: Sensyses oczyszczający płyn z liposomami, Hidraderm Hyal krem nawilżający z kwasem hialuronowym, Target Liposomal Serum serum rozjaśniające przebarwienia, Target Cream krem z retinolem i kwasem cytrynowym do stosowania miejscowego (koszt zestawu 200zł)
Target Nanopeel system Wrocław

Post-Treatment Kit zawiera: Hidraven pienisty krem bez mydła do mycia skóry, Nomelan C pozabiegowy krem naprawczy, Silkses nawilżający krem ochronny, Retises CT Yellow Peel krem regenerujący o działaniu złuszczającym. (koszt zestawu: 200zł)W przypadku lekkich przebarwień lub skóry młodej zalecamy wykonanie jednego zabiegu wraz z późniejszym stosowaniem produktów pozabiegowych.

CENNIK ZABIEGÓW PEELINGÓW MEDYCZNYCH

Inne peelingi medyczne:

INNO Peel Whitening
INNO Peel Skin Recovery
Retises CY Yellow Peel
Ferulac Peel - kwas ferulowy
Salipel Lic System - kwas salicylowy
Glykopeel Filorga
Lactic Peel - kwas mlekowy
Mandelac - kwas migdałowy
Azelac - kwas azelainowy
Argipeel - kwas mlekowy argininą
Collagen Booster III - Retinol
Cosmelan

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online