Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Kosmetolog Wrocław | Trycholog Wrocław | Kosmetologia Holistyczna Wrocław

Kosmetologia Holistyczna

Pracujemy według następującej zasady:

Skóra jest zwierciadłem zdrowia fizycznego i psychicznego

To największy organ człowieka. Jej powierzchnia to około 2 metry kwadratowe. Pełni funkcje ochronne, oczyszczające, teromoregulacyjne, wydzielnicze, informacyjne, magazynujące i inne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. To jak wygląda i w jakiej jest kondycji nie zależy tylko od tego, jak ją pielęgnujemy, ale przede wszystkim od tego, w jakiej kondycji psychofizycznej jej nasz organizm. Dlatego w gabinecie New Derm przedstawiamy ofertę, która pozwala na kompleksową pielęgnację ciała poprzez diagnostykę i rozwiązywanie problemów nie tylko estetycznych, ale także zdrowotnych.

Poprzez wnikliwą analizę stylu życia, nawyków żywieniowych i pielęgnacyjnych oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania problemów takich jak:

- trądzik młodzieńczy, dorosłych i różowaty
- blizny potrądzikowe i pourazowe
- przedwczesne starzenie się skóry
- przebarwienia różnego pochodzenia
- łojotok, łojotokowe zapalenie skóry
- suchość skóry, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca
- problemy skóry głowy i wypadanie włosów
- cellulit, obrzęki, nadmiar tkanki tłuszczowej

Nasze działania skupiają się na przyczynach problemów klientów, jednocześnie już od pierwszego spotkania staramy się niwelować objawy, które często spędzają im sen z powiek.

Ile razy, gdy zgłaszaliście się ze swoim problemem do specjalisty słyszeliście stwierdzenie "taka Pani/a uroda"?
Czy naprawdę uważacie, że trądzik u trzydziestokilkuletniej osoby może być kwestią nietypowej urody?
My nie - dla nas to sygnał organizmu, który manifestuje zaburzoną równowagę wewnętrzną i konieczność wykonania diagnostyki i wprowadzenia zmian w obecnym stylu życia.

Terapie bardzo często, oprócz zabiegów skomponowanych idealnie dla potrzeb danej osoby, obejmują suplementację oraz zalecenia dietetyczne dopasowane na podstawie wyników badań i szczegółowego wywiadu z klientem. Istnieje możliwość korzystania wyłącznie z sesji konsultacyjnych i stosowania zaleceń domowych bez kontynuacji terapii w gabinecie, jak również odbywanie serii zabiegów bez rozbudowanych zaleceń domowych.
O swoich oczekiwaniach bardzo prosimy poinformować nas w trakcie rejestracji pierwszej wizyty.

Kim jesteśmy?

kosmetolog Wrocław

Katarzyna Litwinowicz

kosmetolog | trycholog | dietetyk | szkoleniowiec

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii na kierunku kosmetologia, dyplomowany analityk i diagnosta trychologiczny, z zamiłowania dietetyk i trenerka. Założycielka gabinetu New Derm.
Moją pasją jest kosmetologia estetyczna i trychologia analityczna. Preferuję całościowe - holistyczne podejście do każdego problemu, wyznaję zasadę, że nasza skóra i włosy są odbiciem naszej ogólnej kondycji psychicznej i fizycznej. W swojej pracy stawiam na uczciwość i indywidualny dobór terapii. Swoim Klientom zalecam terapie holistyczne uwzględniające odpowiednią pielęgnację, suplementację, żywienie i zabiegi. Chętnie podejmuję się pracy z uporczywymi, trudnymi problemami, takimi jak: przebarwienia różnego typu, trądzik, rumień, rozszerzone naczynka, przedwczesne starzenie się skóry, wypadanie włosów, choroby dermatologiczne na podłożu autoimmunologicznym. Zapraszam na usługi z zakresu kosmetologii, trychologii i dietetyki.kosmetolog Wrocław

Agnieszka Lewandowska

kosmetolog | podolog | stylistka paznokci | szkoleniowiec

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu na kierunku kosmetologia i podologia.
Jestem kosmetologiem z długoletnim stażem,który stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach z zakresu kosmetologii i podologii. Prywatnie aktywna mama kilkuletniego Kuby. W pracy szczególnie zależy mi na pomocy osobom z poważnymi problemami skórnymi. W gabinecie New Derm zajmuję się zabiegami z zakresu kosmetologii leczniczej.

kosmetolog Wrocław

Karolina Miguła

kosmetolog | Trycholog | szkoleniowiec

Absolwentka kierunku kosmetologii renomowanej Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu.
Jako kosmetolog pomagam osiągać swoim Klientom wymarzone efekty od 2014 roku. Swoją pracę opieram na holistycznym podejściu do podopiecznych. Terapie zabiegowe dobieram indywidualnie do problemu, z którym przyszło mi i mojemu Klientowi się zmierzyć, uwzględniając przy tym badania analityczne i zalecenia dietetyczne. Pamiętając, że praca nad efektami nie kończy się za drzwiami gabinetu, opracowuję wspólnie z Państwem odpowiednią pielęgnację do stosowania w domu. Chcąc zapewnić Państwu najlepsze i najbardziej efektywne metody terapii, nieustanie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Po pracy jestem absolutną pasjonatką książek, szczególnie o tematyce kryminalnej.

kosmetolog Wrocław

Katarzyna Hyla

kosmetolog | wizażystka | lingeristka | szkoleniowiec

...Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online