Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Peelingi Medyczne - Retises CT Yellow Peel

Peelingi medyczne

Peeling Peel - z ang. złuszczać polega na niszczeniu zmian kosmetycznych i chorobowych w obrębie samego naskórka lub jednocześnie w naskórku i skórze właściwej. Peeling chemiczny polega na stosowaniu różnych związków chemicznych o właściwościach złuszczających.

Skóra twarzy zawiera największą w stosunku do powierzchni liczbę gruczołów łojowych i stąd jej najlepsza zdolność do regeneracji.

Przeciwwskazania do peelingów: alergie skórne, opryszczka, terapia pochodnymi witaminy A, na tydzień przed peelingiem nie należy stosować: depilacji, elektrolizy, dermabrazji, retinoidów, preparatów drażniących skórę twarzy. Mężczyźni nie powinni golić się na godzinę przed peelingiem.

Retises CT Yellow Peel

RETISES CT YELLOW PEEL- Laboratorium MediDerma

Retises CT Yellow Peel to preparaty o wysokiej skuteczności zawierające duże stężenie retinolu i witaminę C w najbardziej stabilnej postaci (glukozyd askorbylu).

Retises CT, dzięki silnemu oddziaływaniu retinolu oraz witaminy C, usuwa martwe komórki naskórka, stymuluje odnowę komórkową oraz syntezę białek. Zwiększa również poziom NMF, czyli naturalnego czynnika nawilżającego.
Witamina A (retinol) stymuluje produkcję kolagenu, poprzez złuszczanie skóry usuwa martwe komórki, odblokowuje pory i pomaga zlikwidować blizny po trądziku. Retinol stosuje się ze względu na zdolność tej substancji do wygładzania zmarszczek i bruzd, jej pozytywny wpływ na zwiększenie nawilżenia i elastyczności skóry, a także wspomaganie procesów samodzielnej odnowy skóry.

Wskazania:

• zmarszczki, utrata jędrności skóry
• fotostarzenie, starzenie się skóry spowodowane promieniami słonecznymi
• przebarwienia,
• hiperpigmentacja,
• ostuda,
• melasma,
• rozstępy,
• blizny potrądzikowe.

Efekt poprawy stanu skóry widoczny jest już po jednym zabiegu. Jest to prosty, bezbolesny zabieg przynoszący takie same korzyści jak bardziej agresywne peelingi chemiczne. Złuszczanie jest delikatne, a jego dodatkową zaletą jest znikoma uciążliwość dla pacjenta, gdyż wygląd skóry bezpośrednio po zabiegu nie stanowi ograniczenia dla osób aktywnych zawodowo. Peeling nałożony w gabinecie pozostaje na skórze przez noc i zmywany jest następnego dnia samodzielnie w domu.

CENNIK ZABIEGÓW PEELINGÓW MEDYCZNYCH

Inne peelingi medyczne:

INNO Peel Whitening
Retises CY Yellow Peel
Ferulac Peel - kwas ferulowy
Salipel Lic System - kwas salicylowy
Lactic Peel - kwas mlekowy
Mandelac - kwas migdałowy
Azelac - kwas azelainowy
Argipeel - kwas mlekowy argininą
Collagen Booster III - Retinol
Cosmelan

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online