Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Peelingi Chemiczne - Kwas Migdałowy

Peeling Peel - z ang. złuszczać polega na niszczeniu zmian kosmetycznych i chorobowych w obrębie samego naskórka lub jednocześnie w naskórku i skórze właściwej. Peeling chemiczny polega na stosowaniu różnych związków chemicznych o właściwościach złuszczających.

Skóra twarzy zawiera największą w stosunku do powierzchni liczbę gruczołów łojowych i stąd jej najlepsza zdolność do regeneracji.

Przeciwwskazania do peelingów: alergie skórne, opryszczka, terapia pochodnymi witaminy A, na tydzień przed peelingiem nie należy stosować: depilacji, elektrolizy, dermabrazji, retinoidów, preparatów drażniących skórę twarzy. Mężczyźni nie powinni golić się na godzinę przed peelingiem.

Kwas Migdałowy

MANDELAC PEEL - Laboratorium MediDerma

Mandelac Peel (Kwas migdałowy) to profesjonalny preparat o bardzo dużej skuteczności. Zalecany do każdego rodzaju skóry, również do bardzo delikatnej i wrażliwej. Jest z powodzeniem używany do zabiegów w przypadku skóry trądzikowej, podrażnionej i z nieregularną pigmentacją. Preparat może być stosowany przez cały rok. Wyraźnie poprawia naturalny koloryt skóry rozświetla, usuwa powierzchowne przebarwienia, wyrównuje powierzchnię, rozjaśnia i dodaje blasku. Poprawia owal twarzy, wygładza drobne zmarszczki. Może być użyty jako zabieg antystarzeniowy, dla skór z nierównomiernym kolorytem.

Mandelac 40%:

• doskonały peeling dla skór wrażliwych
• posiada właściwości złuszczające
• ma działanie antybakteryjne, dzięki czemu jest odpowiedni dla skór trądzikowych
• może być stosowany przez cały rok
• rozjaśnia przebarwienia
• poprawia kondycję skóry redukując zmarszczki

Zabieg składa się z przygotowania skóry, nałożenia peelingu na odpowiedni czas, nałożenia dobranej ampułki Mesoestetic oraz maski algowej na zakończenie. Efekt poprawy stanu skóry widoczny jest już po jednym zabiegu.

Dermatologiczne peelingi chemiczne polecamy wykonywać w ilości 4-6 zabiegów, co około dwa tygodnie. Mandelic Peel to zabieg całkowicie bezpieczny, nieagresywny, nie dający efektów ubocznych, gwarantujący efekty działania.

CENNIK ZABIEGÓW PEELINGÓW MEDYCZNYCH

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online