Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Peelingi Medyczne - Azelac

Peeling Peel - z ang. złuszczać polega na niszczeniu zmian kosmetycznych i chorobowych w obrębie samego naskórka lub jednocześnie w naskórku i skórze właściwej. Peeling chemiczny polega na stosowaniu różnych związków chemicznych o właściwościach złuszczających.

Skóra twarzy zawiera największą w stosunku do powierzchni liczbę gruczołów łojowych i stąd jej najlepsza zdolność do regeneracji.

Przeciwwskazania do peelingów: alergie skórne, opryszczka, terapia pochodnymi witaminy A, na tydzień przed peelingiem nie należy stosować: depilacji, elektrolizy, dermabrazji, retinoidów, preparatów drażniących skórę twarzy. Mężczyźni nie powinni golić się na godzinę przed peelingiem.

Azelac

AZELAC - Laboratorium MediDerma

Peeling działa silnie przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Peeling chemiczny Azelac opiera się na bazie 25% kwasu azelainowego i wyciągu z ostu. Preparat ten stosujemy w zapalnym i niezapalnym trądziku różowatym i pospolitym, w zapaleniu mieszków włosowych ze względu na działanie przeciwbakteryjne, antyłojotokowe i zmniejszające rogowacenie ujść gruczołów łojowych.

Zabieg ten poprawia jakość skóry tłustej naczyniowej. Stosujemy go w melasmie i innych zaburzeniach barwnikowych ze względu na hamowanie tyrozynazy. Działa przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie, zapobiega rumieniowi skóry. Wskazany nawet w cerach naczyniowych, a szczególnie w trądziku różowatym.

Działanie peelingu na poziomie skóry właściwej i naskórka:

• Stymuluje proces odnowy komórek skóry,
• Reguluje wydzielanie sebum,
• Działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie,
• Delikatnie złuszcza naskórek,
• Zapewnia równomierne rozłożenie melaniny w naskórku i skórze właściwej.

Peeling medyczny Azelac skutecznie normalizuje proces wydzielania melaniny a tym samym likwiduje przebarwienia już istniejące i zapobiega powstawaniu nowych. Peeling reguluje również wydzielanie sebum, dzięki czemu zmniejsza pory i w widoczny sposób poprawia strukturę, barwę i ogólną kondycję skóry trądzikowej.

Zalecamy wykonanie serii ok.5 zabiegów Azelac w odstępach ok. 14dniowych. Bardzo dobre efekty daje łączenie Azelac'a z peelingiem kawitacyjnym, co znacznie zwiększa skuteczność terapii.

CENNIK ZABIEGÓW PEELINGÓW MEDYCZNYCH

Inne peelingi medyczne:

INNO Peel Whitening
INNO Peel Skin Recovery
Retises CY Yellow Peel
Ferulac Peel - kwas ferulowy
Salipel Lic System - kwas salicylowy
Glykopeel Filorga
Lactic Peel - kwas mlekowy
Mandelac - kwas migdałowy
Azelac - kwas azelainowy
Argipeel - kwas mlekowy argininą
Collagen Booster III - Retinol
Cosmelan

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online