Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Peelingi Chemiczne - Skin Recovery

Peelingi medyczne

Peeling Peel - z ang. złuszczać polega na niszczeniu zmian kosmetycznych i chorobowych w obrębie samego naskórka lub jednocześnie w naskórku i skórze właściwej. Peeling chemiczny polega na stosowaniu różnych związków chemicznych o właściwościach złuszczających.

Skóra twarzy zawiera największą w stosunku do powierzchni liczbę gruczołów łojowych i stąd jej najlepsza zdolność do regeneracji.

Przeciwwskazania do peelingów: alergie skórne, opryszczka, terapia pochodnymi witaminy A, na tydzień przed peelingiem nie należy stosować: depilacji, elektrolizy, dermabrazji, retinoidów, preparatów drażniących skórę twarzy. Mężczyźni nie powinni golić się na godzinę przed peelingiem.

Skin Recovery

INNOPEEL Skin Recovery - ZABIEG SPŁYCAJĄCY ROZSTĘPY I BLIZNY POTRĄDZIKOWE

działa silnie regenerująco i odbudowująco na włókna kolagenowe i elastylowe, dzięki czemu następuje znaczna poprawa sprężystości i napięcia skóry. Peeling zapewnia skuteczne wygładzenie powierzchni skóry, spłycenie blizn i rozstępów. Składniki aktywne zawarte w peelingu Skin Recovery mają działanie silnie odbudowujące górne warstwy skóry, dzięki czemu możliwa jest znacząca redukcja niedoskonałości skóry.

W skład peelingu wchodzą:

• rezorcyna
• kwas salicylowy
• kwas migdałowy
• retinol

Działanie peelingu na poziomie skóry właściwej i naskórka:

• Stymuluje proces odnowy komórek skóry,
• Zwiększa poziom ceramidów w skórze,
• Pobudza wzrost włókien kolagenowych i elastynowych,
• Delikatnie złuszcza naskórek,
• Zapewnia równomierne rozłożenie melaniny w naskórku i skórze właściwej.

Skin Recovery

INNO-PEEL Skin-Recovery skutecznie normalizuje proces wydzielania melaniny, a tym samym likwiduje przebarwienia już istniejące i zapobiega powstawaniu nowych. Peeling reguluje również wydzielanie sebum, dzięki czemu zmniejsza pory i w widoczny sposób poprawia strukturę, barwę i ogólną kondycję skóry trądzikowej.

Aby kuracja zmniejszająca blizny potrądzikowe była skuteczna, należy wykonać serię min. 3 zabiegów w odstępach ok. 30 dniowych. Po każdej sesji następuje dość silne łuszczenie się naskórka, dlatego zabieg nie jest wskazany w okresach silnego nasłonecznienia.

Kolejnym ważnym elementem terapii jest stosowanie kremu pozabiegowego INNO Post Treatment Recovery, który przyśpiesza regenerację skóry po zabiegu oraz pogłębia jego efekty. Składniki kremu zostały dobrane w taki sposób, aby stymulacja skóry była intensywna nie tylko zaraz po zabiegu, ale także długo po nim.


CENNIK ZABIEGÓW PEELINGÓW MEDYCZNYCH

Inne peelingi medyczne:

INNO Peel Whitening
INNO Peel Skin Recovery
Retises CY Yellow Peel
Ferulac Peel - kwas ferulowy
Salipel Lic System - kwas salicylowy
Glykopeel Filorga
Lactic Peel - kwas mlekowy
Mandelac - kwas migdałowy
Azelac - kwas azelainowy
Argipeel - kwas mlekowy argininą
Collagen Booster III - Retinol
Cosmelan

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online