Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Peelingi Chemiczne - Glykopeel

Peelingi medyczne

Peeling Peel - z ang. złuszczać polega na niszczeniu zmian kosmetycznych i chorobowych w obrębie samego naskórka lub jednocześnie w naskórku i skórze właściwej. Peeling chemiczny polega na stosowaniu różnych związków chemicznych o właściwościach złuszczających.

Skóra twarzy zawiera największą w stosunku do powierzchni liczbę gruczołów łojowych i stąd jej najlepsza zdolność do regeneracji.

Przeciwwskazania do peelingów: alergie skórne, opryszczka, terapia pochodnymi witaminy A, na tydzień przed peelingiem nie należy stosować: depilacji, elektrolizy, dermabrazji, retinoidów, preparatów drażniących skórę twarzy. Mężczyźni nie powinni golić się na godzinę przed peelingiem.

Glykopeel

GLYKOPEEL® - Laboratorium FILORGA®

GlyKoPeel® 20%, 50% to peeling dermatologiczny wykorzystujący kwas glikolowy, kwas kojowy, witaminy A, E i C oraz ekstrakty roślinne do walki z niedoskonałościami skóry jak zmarszczki, utrata jędrności, przebarwienia, grudki i zaskórniki.
GLYKOPEEL®:

• posiada silne właściwości złuszczające,
• zmniejsza przerośniętą warstwę rogową naskórka,
• eliminuje zaskórniki,
• zwiększa syntezę kolagenu i elastyny,
• wzmaga przepuszczalność naskórka i dynamikę penetracji przez naskórek czynników depigmentacyjnych i witamin,
• poprawia kondycję skóry redukując zmarszczki,
• łagodzi objawy trądziku, obkurczając pory,
• rozjaśnia przebarwienia-kwas kojowy – jest silnym czynnikiem depigmentacyjnym zmniejszającym syntezę melaniny,

Skład preparatów do zabiegu Glykopeel®:

Kwas glikolowy - Kwas glikolowy posiada silne właściwości złuszczające, zmniejsza grubość przerośniętej warstwy rogowej naskórka poprzez osłabianie wiązań pomiędzy keratynocytami.

Kwas kojowy - jest silnym czynnikiem depigmentacyjnym zmniejszającym syntezę melaniny poprzez hamowanie aktywności i syntezy tyrozynazy

Ekstrakt z Mącznicy Lekarskiej - zawiera arbutynę, flawonoidy, kwas jabłkowy i cytrynowy. Wspierają kuracje odmładzające i rozjaśniające

Ekstrakt z Morwy Białej - jest bogaty we flawonoidy działające ochronnie na skórę, hamują one kolagenazę i elastynazę, stymulują syntezę kolagenu, chronią kapilary, wyciąg z morwy białej poprawia elastyczność skóry, chroni ją i hamuje procesy starzenia

Witamina A - jest jednym z najbardziej skutecznych czynników przeciwdziałających starzeniu się skóry pobudzając podziały komórkowe, reguluje procesy wzrostu i funkcjonowania komórek naskórka - zapobiega zmniejszaniu się jego grubości. Pomaga chronić skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Poprawia stan skóry suchej, łagodzi zaczerwienienia.

Witamina C jest niezbędna w syntezie kolagenu, stymuluje ponadto metabolizm komórkowy oraz aktywuje fibroblasty. Poprawia jędrność skóry. Witamina C jest skutecznym antyoksydantem; wiąże wolne rodniki, (kwas askorbinowy) jest znany ze swoich właściwości rozjaśniających.

Witamina E - ma działanie przeciwutleniające, chroni tkanki przed działaniem szkodliwych czynników pochodzenia zewnętrznego i wewnętrznego, Działa również stymulująco na mikrokrążenie skórne i rewitalizacjo na naskórek. Witamina E zmiękcza skórę i łagodzi stany zapalne i zaczerwienienia.

Polecamy wykonywanie GlykoPeel w serii 4-6 zabiegów co ok. 2 tygodnie.

CENNIK ZABIEGÓW PEELINGÓW MEDYCZNYCH

Inne peelingi medyczne:

INNO Peel Whitening
INNO Peel Skin Recovery
Retises CY Yellow Peel
Ferulac Peel - kwas ferulowy
Salipel Lic System - kwas salicylowy
Glykopeel Filorga
Lactic Peel - kwas mlekowy
Mandelac - kwas migdałowy
Azelac - kwas azelainowy
Argipeel - kwas mlekowy argininą
Collagen Booster III - Retinol
Cosmelan

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online