Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Zabiegi na Okolice Oczu

Zabiegi na Okolice Oczu

Skóra wokół oczu jest wyjątkowo wrażliwa i wymaga szczególnej pielęgnacji. Oznaki starzenia widać na niej znacznie szybciej niż na innych częściach twarzy i ciała. Powodem tego są: znacznie mniejsza liczba gruczołów łojowych nawilżających tą okolicę, mniejsza grubość naskórka i skóry właściwej oraz niestety bardzo często nieprawidłowa pielęgnacja w domu lub nawet jej brak.

Współczesna kosmetologia radzi sobie z takimi defektami skóry wokół oczu i powiek jak:

• Zmarszczki wokół oczu tzw. kurze łapki
• Utrata jędrności skóry powiek tzw. opadające powieki
• Cienie pod oczami
• Worki pod oczami, zarówno te spowodowane obrzękiem okolic oczu, jak i te wynikające z występowania poduszeczek tłuszczowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy skuteczne i zarazem bezpieczne metody zwalczania wszystkich powyższych defektów. Proponujemy profesjonalne zabiegi renomowanych firm wykonywane na bezpiecznych i bardzo skutecznych preparatach dających zauważalne efekty już po jednym zabiegu.

MESOBOTOX BEZIGŁOWY - Redukcja Zmarszczek Mimicznych

Mesobotoks Bezigłowy jest nieinwazyjną alternatywą dla botoksu. To bardzo popularny zabieg ze względu na błyskawicznie widoczne efekty, brak zaczerwienienia i obrzęków. Polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry niewielkiej ilości substancji botoksopodobnej – Argireline. Substancja ta wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne, płytkie i głębokie, a także zapobiega ich powstawaniu. Wieloetapowy zabieg Mesobotoxu poprawia także krążenie krwi i eliminację zastojów limfatcznych z okolic oczu. Zdaniem naukowców to najbezpieczniejsza i najłagodniejsza dla skóry metoda usuwania zmarszczek mimicznych. Zabieg składa się z peelingu chemicznego okolic oczu, masażu drenującego, wprowadzenia Argireline przy pomocy ultradźwięków i elektroforezy oraz płatków kolagenowych na oczy. Polecamy wykonanie zabiegów mesobotoxu w serii 3-6 zabiegów co 5-10 dni. Zabiegi podtrzymujące i profilaktyczne wykonuje się co 1-3 miesiące.

FILLDERMA NANO - Nieinwazyjne wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Fillederma Nano jest profesjonalnym zabiegiem wypełniającym zmarszczki i bruzdy. Intensywnie nawilża skórę. Daje natychmiastowe i trwałe rezultaty. Alternatywa dla wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego podawanych igłowo.
Fillderma Nano opiera się na kwasie hialuronowym zamkniętym w nanosomach, dzięki czemu może on przenikać znacznie głębiej niż inne tego typu preparaty. Efektem jego działania jest widoczne wypełnienie zmarszczek. Dodatkowo składniki użyte w zabiegu nawilżają skórę, stymulują syntezę kolagenu i elastyny oraz wyraźnie ją napinają. Polecamy wykonanie zabiegów Fillderma w serii 4-6 zabiegów co 5-10 dni. Zabiegi podtrzymujące i profilaktyczne wykonuje się co 1 miesiąc.

MEZOTERAPIA - Igłowa, Bezigłowa NNM i Mikroigłowa INNO Roller

Mezoterapia jest zabiegiem polegającym na dostarczaniu preparatów w okolice oczu za pomocą iniekcji, mikronakłuć lub Aquaforezy. Dzięki tym technikom można wprowadzić substancje aktywne, przenikając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

Mezoterapia przynosi dobre rezultaty u osób z delikatną, wiotką, odwodnioną oraz dojrzałą skórą, która traci jędrność. Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów. Mezoterapia jest metodą naturalną, dającą długotrwałe rezultaty – koryguje zmarszczki, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry.

ARGIPEEL - Peeling chemiczny na okolicę oczu, rozjaśnienie cieni

Argipeel peeling chemiczny, który może być stosowany na okolice oczu- zarówno powieki górnej, jak i dolnej. Jest kwasem idealnym dla skóry wrażliwej, cienkiej, delikatnej, gdyż ma wielką cząsteczkę. Opiera się na synergicznym działaniu złuszczającego kwasu mlekowego i stymulującej argininy. Kwas mlekowy jest jednym z najłagodniej działających kwasów AHA, który złuszcza, nawilża i rozjaśnia skórę, zwiększając przy tym ilość ceramidów w skórze. Arginina zaś to aminokwas, który stymuluje układ krążenia, syntezę kolagenu i zwiększa elastyczność skóry. Efektem serii 4-6 zabiegów są znacznie zredukowane cienie pod oczami, wygładzenie skóry powiek dolnych i górnych oraz zmaniejszenie zmarszczek i ujędrnienie skóry.

NA PIĘKNE OCZY Dermika - Zabieg nawilżająco-odżywczy

Minizabieg z użyciem Kapsułki wygładzającej bogatej w cenne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (kwas gamma-linolenowy), lecytynę i witaminę E poprawiające barierę hydrolipidową i nawilżenie skóry. Użycie chłodzącej maski ALGUM®-CALM – rewitalizującej skórę powiek i redukującej obrzęki powiek umożliwia osiągnąć natychmiastowy efekt zrelaksowanych, wypoczętych oczu oraz młodzieńczego spojrzenia. Delikatny masaż okolicy oka wprowadza Klienta w stan głebokiego relaksu i redukuje wszelkie napiecia w okolicach twarzy.

MIRACLE EYE Dermika - Sposób na odzyskanie witalnego spojrzenia

Minizabieg pielęgnujący okolice oczu, wykorzystujący innowacyjne płatki pod oczy łączące zalety płatów kolagenowych i unikalnego kompleksu składników aktywnych BIO3 SYSTEM oraz Ceramidową maskę-krem i Wodę różaną. Efekt: natychmiastowe intensywne nawilżenie, widoczna redukcja zmarszczek i poprawa wyglądu skóry. Oprócz powyższych działań, zabieg ma silne działanie zapobiegające starzeniu się skóry wokół oczu - działenie przeciwzmarszczkowe i ujędrniające delikatną skórę okolic oka. Polecany dla osób z cienką, suchą skórą oraz skłonnych do powstawania kurzych łapek.

CENNIK ZABIEGÓW NA OKOLICĘ OCZU

mediderma by sesderma wrocław
gen factor wrocław
estgen wrocław
cell fusion c wrocław

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Wyślij wiadomość

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Aleksandra Leszczyńska | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online