Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Kosmetolog Wrocław | Trycholog Wrocław | Kosmetologia Holistyczna Wrocław

Kosmetologia Holistyczna

Pracujemy według następującej zasady:

Skóra jest zwierciadłem zdrowia fizycznego i psychicznego

To największy organ człowieka. Jej powierzchnia to około 2 metry kwadratowe. Pełni funkcje ochronne, oczyszczające, teromoregulacyjne, wydzielnicze, informacyjne, magazynujące i inne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. To jak wygląda i w jakiej jest kondycji nie zależy tylko od tego, jak ją pielęgnujemy, ale przede wszystkim od tego, w jakiej kondycji psychofizycznej jej nasz organizm. Dlatego w gabinecie New Derm przedstawiamy ofertę, która pozwala na kompleksową pielęgnację ciała poprzez diagnostykę i rozwiązywanie problemów nie tylko estetycznych, ale także zdrowotnych.

Poprzez wnikliwą analizę stylu życia, nawyków żywieniowych i pielęgnacyjnych oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania problemów takich jak:

- trądzik młodzieńczy, dorosłych i różowaty
- blizny potrądzikowe i pourazowe
- przedwczesne starzenie się skóry
- przebarwienia różnego pochodzenia
- łojotok, łojotokowe zapalenie skóry
- suchość skóry, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca
- problemy skóry głowy i wypadanie włosów
- cellulit, obrzęki, nadmiar tkanki tłuszczowej

Nasze działania skupiają się na przyczynach problemów klientów, jednocześnie już od pierwszego spotkania staramy się niwelować objawy, które często spędzają im sen z powiek.

Ile razy, gdy zgłaszaliście się ze swoim problemem do specjalisty słyszeliście stwierdzenie "taka Pani/a uroda"?
Czy naprawdę uważacie, że trądzik u trzydziestokilkuletniej osoby może być kwestią nietypowej urody?
My nie - dla nas to sygnał organizmu, który manifestuje zaburzoną równowagę wewnętrzną i konieczność wykonania diagnostyki i wprowadzenia zmian w obecnym stylu życia.

Terapie bardzo często, oprócz zabiegów skomponowanych idealnie dla potrzeb danej osoby, obejmują suplementację oraz zalecenia dietetyczne dopasowane na podstawie wyników badań i szczegółowego wywiadu z klientem. Istnieje możliwość korzystania wyłącznie z sesji konsultacyjnych i stosowania zaleceń domowych bez kontynuacji terapii w gabinecie, jak również odbywanie serii zabiegów bez rozbudowanych zaleceń domowych.
O swoich oczekiwaniach bardzo prosimy poinformować nas w trakcie rejestracji pierwszej wizyty.

Kim jesteśmy?

kosmetolog Wrocław

Katarzyna Litwinowicz

kosmetolog | trycholog | dietetyk | szkoleniowiec

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii na kierunku kosmetologia, dyplomowany analityk i diagnosta trychologiczny, z zamiłowania dietetyk i trenerka. Założycielka gabinetu New Derm.
Moją pasją jest kosmetologia estetyczna i trychologia analityczna. Preferuję całościowe - holistyczne podejście do każdego problemu, wyznaję zasadę, że nasza skóra i włosy są odbiciem naszej ogólnej kondycji psychicznej i fizycznej. W swojej pracy stawiam na uczciwość i indywidualny dobór terapii. Swoim Klientom zalecam terapie holistyczne uwzględniające odpowiednią pielęgnację, suplementację, żywienie i zabiegi. Chętnie podejmuję się pracy z uporczywymi, trudnymi problemami, takimi jak: przebarwienia różnego typu, trądzik, rumień, rozszerzone naczynka, przedwczesne starzenie się skóry, wypadanie włosów, choroby dermatologiczne na podłożu autoimmunologicznym. Zapraszam na usługi z zakresu kosmetologii, trychologii i dietetyki.kosmetolog Wrocław

Agnieszka Lewandowska

kosmetolog | podolog | stylistka paznokci | szkoleniowiec

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu na kierunku kosmetologia i podologia.
Jako kosmetolog pracuję od 5 lat stale podnosząc swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach z zakresu kosmetologii i podologii. Jestem aktywną mamą rocznego Kuby. W pracy szczególnie zależy mi na pomocy osobom z poważnymi problemami skórnymi oraz z problemami stóp. W gabinecie New Derm zajmuję się zabiegami z zakresu kosmetologii leczniczej, podologii, pielęgnacji dłoni i paznokci.

kosmetolog Wrocław

Katarzyna Hyla

kosmetolog | wizażystka | lingeristka | szkoleniowiec

...mediderma by sesderma wrocław
gen factor wrocław
estgen wrocław
cell fusion c wrocław

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Wyślij wiadomość

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Aleksandra Leszczyńska | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online