Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

E-mail: info@new-derm.pl

Kosmetyczka Wrocław

Kosmetyczka Wrocław - Katarzyna Litwinowicz

Tworząc ofertę Gabinetu Kosmetologii Estetycznej New Derm skupiłam swoją uwagę na skutecznych zabiegach dermokosmetycznych pozwalających na redukcję takich defektów skóry jak trądzik, przebarwienia, zmarszczki, zwiotczenie, cellulit, rozstępy oraz blizny. Z szerokiej oferty firm kosmetycznych wybrałam te, które charakteryzują się nie tylko wysoką skutecznością, ale także możliwie jak najmniejszą inwazyjnością. Dzięki temu, Klienci wykonujący zabiegi kosmetyczne i dermatologiczne nie muszą rezygnować z codziennych czynności, a wiele zabiegów może być wykonywanych o dowolnej porze roku.

W gabinecie kosmetycznym New Derm specjalizuję się w zabiegach będących alternatywą dla chirurgii plastycznej. Wciąż poszukuję nieinwazyjnych, skutecznych metod odmładzania skóry. Uważam, że najważniejszym czynnikiem umożliwiającym utrzymanie młodego i zdrowego wyglądu jest ciągła stymulacja komórek skóry. Dlatego jestem zwolenniczką różnych technik mezoterapii: igłowej, bezigłowej i mikroigłowej, czyli wprowadzania substancji aktywnych w głąb tkanek, a także peelingów chemicznych, które w widoczny sposób wygładzają powierzchnię skóry i stymulują jej głębsze warstwy. Posiadam także duże doświadczenie w terapii trądziku i przebarwień, staram się aby efekty zabiegów były jak najbardziej trwałe.

Rozumiem, że w wielu przypadkach najważniejsze jest znalezienie i wyeliminowanie przyczyn dolegliwości, a nie tylko zredukowanie jej objawów. W swojej praktyce wykonywałam wiele światowej sławy zabiegów, co ułatwiło mi wybór moim zdaniem najskuteczniejszych do oferty Gabinetu Kosmetologii Estetycznej New Derm.

Klientom Gabinetu New Derm oferuję nie tylko profesjonalne usługi w salonie, ale także stałą, bezpłatną konsultację pozabiegową.
W każdej chwili jestem do Państwa dyspozycji :)

Zapraszam serdecznie,
Katarzyna Litwinowicz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom osób zainteresowanych zabiegami kosmetycznymi - nie tylko w moim gabinecie, przygotowałam zakładkę "Porady" widoczną w górnym menu strony. Znajdą się w niej moje doświadczenia związane z zabiegami, porady pielęgnacyjne, subiektywne opinie Klientów oraz opisy i porównania zabiegów widziane moim okiem, a nie marketingowców producentów sprzętu i kosmetyków. Mam nadzieję, że będą one dla Państwa przydatne w wyborze odpowiednich zabiegów :)

Szkolenia i certyfikaty:

Dyplom ukończenia studiów I stopnia na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.
Szkolenie Trychologiczne II Stopnia - Certyfikat ukończenia Szkolenia Trychologicznego pod auspicjami Kliniki Kolasiński Hair Clinic Poznań - uzyskanie uprawnień Analityka-Diagnosty Trychologii.
Oxybrazja - Certyfikat ukończenia kursu oxybrazji tlenowej.
Kurs kosmetyczny I stopnia umożliwiający wykonywanie zabiegów profesjonalnych w zakresie pielęgnacji twarzy.
Physioreve MethodeSzkolenie ze stażem dotyczące stosowania technologii na urządzeniu elektroestetycznym Skin Master.
Peeling kawitacyjny, sonoforeza, mikromasaż ultradźwiękowy - szkolenie z przeprowadzania zabiegów z użyciem Skin Master Max.
BTL No- Needle Mesotherapy™ - Bezigłowa mezoterapia NNM terapia antycellulitowa, przeciwzmarszczkowa, liftingująca, rozjaśniająca przebarwienia.
LipoKotour NNM – Lipoliza Bezigłowa BTL.
ELOS™ - depilacja laserowa, usuwanie naczynek i przebarwień, fotoodmładzanie oraz ujędrnianie skóry aparatem e-Style w technologii Elos™.
LCN Concept Nails – certyfikat ukończenia szkolenia LCN – Nail Designer obejmującego stylizację paznokci metodą żelowa.
Art Deco – szkolenie z makijażu ślubnego, makijaż kosmetykami mineralnymi.
Sweet Skin System – zabieg eksfoliacji kwasem glikolowym.
Eksfoliacja kwasami: migdałowym, mlekowym, salicylowym, pirogronowym.
Clarena – szkolenie dotyczące kosmetyków i zabiegów z Seri: Derma Sebum Line i Sensitive Line oraz stosowanie mikrokolagenu.
BABOR® - szkolenie profesjonalne dotyczące serii System Gold, w skład której wchodzą linie: Vita Balance, Advenced Biogen, Calmin Sensitive, Perfect Combination.
Thalgo – produkty i zabiegi, thalgoterapia
Mikrodermabrazja diamentowa oraz korundowa szkolenie teoretyczno-praktyczne.
Endermologie® LPG – Lipomassage® - szkolenie obejmujące teorię i praktykę, masaż antycellulitowy, wyszczuplający, ujędrniający.
Endermologie ® LPG – Liftmassage® - szkolenie obejmujące teorię i praktykę naturalnych technik ujędrniających skórę twarzy, szyi, dekoltu i biustu.
Hypoxy Trainer® - zastosowania i obsługa aparatu.
VersaSpa – opalanie natryskowe.
Thala Easytehm SPA – zabiegi SPA na ciało z zastosowaniem produktów naturalnego pochodzenia: błota, algi, sole. Aromaterapia.
Zastosowanie urządzenia elektromagnetycznego Luna® - technologii vibromagnetyzmu w terapiach cellulitu i modelowania sylwetki oraz jego wpływ na organizm.
Mezoterapia Mikroigłowa w terapiach kosmetycznych, leczeniu rozstępów i blizn potrądzikowych.
Szkolenie teoretyczno-praktyczne z przeprowadzania zabiegów Mezoterapii Igłowej.
Taping Kosmetyczny i jego zastosowania w leczeniu obrzęków, cellulitu, blizn i rozstępów.
Mezoterapia igłowa - szkolenie teoretyczno-praktyczne.
Mezoterapia Mikroigłowa - kurs przeprowadzania zabiegów z użyciem derma rollerów.

1st look
Benefit Systems
Janson Beckett

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 52 86 86

E-mail: info@new-derm.pl