Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Szkolenia kosmetyczne Wrocław

Centrum Szkoleń kosmetycznych New Derm

Gabinet Kosmetologii Estetycznej NEW DERM oferuje profesjonalne kursy i szkolenia dla kosmetyczek, kosmetologów oraz lekarzy, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, a także dla osób, które nigdy nie miały styczności z kosmetyką profesjonalną. Szkolenia odbywają się indywidualnie lub w małych grupach. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia w gabinecie Klienta. W przypadku zainteresowania kompleksowym szkoleniem personelu (łączenie szkoleń) prosimy o kontakt, do każdego z Klientów podchodzimy indywidualnie i każdemu proponujemy ofertę dopasowaną do jego potrzeb.

W ofercie Centrum New Derm znajdą Państwo:

- szkolenia kosmetyczne, podczas których uczestnicy nabywają szeroką wiedzę teoretyczną, praktyczną oraz wiele wskazówek dotyczących wykonywania zabiegów w gabinecie

- kursy kosmetyczne przygotowujące do pracy w gabinecie, założenia i prowadzenia własnego salonu urody zapewniające maksimum wiedzy oraz umiejętności praktycznych potrzebnych do codziennej pracy w salonie i przeprowadzania skutecznych terapii kosmetycznych

- staże kosmetyczne umożliwiające osobom po szkołach kosmetycznych nabycie większych umiejętności praktycznych w przeprowadzaniu zabiegów aparaturowych oraz paramedycznych

Istnieje możliwość stworzenia indywidualnego programu szkoleniowego/kursu dostosowanego do potrzeb Klienta.
Zapewniamy profesjonalna kadrę szkoleniowców, szczegółowe materiały szkoleniowe dla kursantów oraz metody wykonywania zabiegów dostosowane do ciągle zmieniających się trendów rynku kosmetycznego.
To co nas wyróżnia: po zakończeniu szkolenia nadal zapewniamy wsparcie merytoryczne i możliwość kontaktu ze szkoleniowcami! Wiele pytań i wątpliwości rodzi się podczas praktyki!

Każde szkolenie uhonorowane jest:
- Certyfikatem, świadczącym o umiejętnościach wykonywania zabiegów z zakresu szkolenia
- Zaświadczeniem zgodnym ze wzorem Rozporzadzenia MEN z dnia 11.01.2012r.

Terminy szkoleń

Wszystkie terminy szkoleń ustalane są indywidualnie z kursantkami telefonicznie lub mailowo.
Wybrany termin rezerwujemy dopiero po wpłacie zadatku w wysokości 30% wartości umówionych szkoleń.
Zadatek powinien zostać wpłacony w ciągu 3 dni od daty ustalenia terminu. W przypadku, gdy przelew nie ma szansy dotrzeć w tym terminie prosimy o wysłanie potwierdzenia dokonania przelewu.
W przypadku, gdy zadatek nie wpłynie w wyznaczonym czasie, termin jest automatycznie zwalniany bez informowania o tym klienta.
Wpłaty zadatku można dokonać przelewem lub osobiście w siedzibie przy ul. Piłsudskiego 89/8 we Wrocławiu.
Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku odwołania lub zmiany terminu bez zachowania minimalnego - 72 godzinnego wyprzedzenia od ustalonej daty i godziny (3 dniowego).
Zadatek przelewem można wpłacać na konto:
New Derm Katarzyna Litwinowicz
Słotwina 58E
58-100 Świdnica
nr konta: 08 1160 2202 0000 0003 5016 5034 Bank Milenium
W tytule proszę wpisać imię i nazwisko kursantki i ustaloną datę oraz godzinę szkolenia.

Zniżki na urządzenia kosmetyczne dla kursantów

Nasi Kursanci mają możliwość zakupu profesjonalnych urządzeń kosmetycznych polskiej produkcji (Hebe, New Derm) w bardzo atrakcyjnych cenach! Rabaty nawet do 20% !

Oferta urządzeń dostępna u szkoleniowca: Katarzyna Litwinowicz 601528686

Szkolenia na kredyt

Oferujemy możliwość skorzystania z kredytu na szkolenie kosmetyczne rozłożonego na od 12 do 60 miesięcy. Minimalna kwota kredytu to 500zł, a maksymalna 50 000zł.
Więcej informacji : info@new-derm.pl lub 601 52 86 86

Oferujemy pomoc w pisaniu instrukcji oraz tłumaczeniu materiałów szkoleniowych do zakupionych przez Państwa urządzeń używanych.

W związku z obowiązującymi od 1.01.20120 r. przepisami aby otrzymać fakturę za szkolenie, należy poinformować o tym już na etapie rezerwacji terminu. Nie mamy możliwości wpisać numeru NIP nabywcy na paragonie fiskalnym, więc nie będzie możliwe otrzymanie faktury, jeśli wcześniej zostanie za usługę wydrukowany paragon.

mediderma by sesderma wrocław
gen factor wrocław
estgen wrocław
cell fusion c wrocław

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Wyślij wiadomość

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Aleksandra Leszczyńska | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online