Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Zabiegi - Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs

Zabiegi - Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs

To nowatorska metoda przedłużania rzęs polegająca na przyklejeniu syntetycznej rzęsy do naturalnej (jedna do jednej) dzięki której osiąga się efekt przedłużenia, pogrubienia i zagęszczenia.

Każdy zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klientki - dobierany jest kształt i rodzaj doklejanych rzęs. Oko staje się wyraziste, pełne blasku i kobiecości, co podczas uroczystości i sesji fotograficznych (np.ślubnych) ma ogromne znaczenie. Rzęsy nie wymagają malowania, bez względu na porę dnia czy nocy wyglądają pięknie. Dzięki temu, że są wodoodporne, możesz pięknie wyglądać na basenie czy uprawiając sporty. Są idealnym rozwiązaniem dla zabieganych i zapracowanych kobiet.

Rzęsy wykonane są z pojedynczych włókien syntetycznych o tak dobranym kształcie i rozmiarze, że wyglądają zupełnie jak prawdziwe. Są anatomicznie profilowane, zakrzywione jak rzęsy naturalne, u podstawy grubsze i zwężają się ku końcom. Mają dwa stopnie podwinięcia (naturalne i mocniej podkręcone), są różnej długości i grubości. Przyklejane są pojedynczo, metodą 1 do 1 czyli rzęsa do rzęsy, w odległości 1 mm od powieki, dzięki czemu nie powodują uczucia dyskomfortu, w niedostrzegalny sposób naśladują rzęsy ludzkie.

Są elastyczne i poruszają się wraz z rzęsami naturalnymi.
Przy ich regularnym uzupełnianiu (co 3-4 tyg.) można utrzymać trwały efekt.

Aby uzyskać olśniewający efekt rzęsy powinny być doklejone rzęsa po rzęsie.
Aplikacja rzęs jest bezbolesna i bezpieczna, nie niszczy naturalnych rzęs. Odbywa się w pozycji leżącej z zamkniętymi oczami. Przed zabiegiem nie należy używać tuszu, zalotki, należy wyjąć szkła kontaktowe, które bezpośrednio po zabiegu można ponownie założyć.

CENNIK ZABIEGÓW PRZEDŁUŻANIA RZĘS

mediderma by sesderma wrocław
gen factor wrocław
estgen wrocław
cell fusion c wrocław

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Wyślij wiadomość

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Aleksandra Leszczyńska | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online