Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Pedicure Kwasowy Callus Peel

Pedicure kwasowy Callus Peel

Pedicure kwasowy Wrocław

Pedicure Callus Peel to zabieg na bazie kwasów kosmetycznych. Podczas zabiegu używane są płatki nasączone kwasami, pozostawione na 15 minut
na stopie pozwalają szybko i bezboleśnie usunąć wszelki zrogowaciały naskórek. Kwasy, którymi nasączone są płatki mają właściwości antybakteryjne i normalizujące złuszczanie naskórka. Po zalecanym czasie zmiękczony naskórek usuwa się specjalną szpatułką, a ewentualne pozostałości wygładza się delikatną jednorazową tarką. Ostatnim etapem zabiegu jest aplikacja kremu o silnym działaniu nawilżającym i odżywczym. Dodatkowe składniki witaminowe i ziołowe (lawenda, eukaliptus, mentol) zapewnią pełen komfort oraz świeżość stóp.
Przebieg zabiegu: dezynfekcja stóp, krótka kąpiel stóp, nałożenie plastrów Callus Peel, usunięcie skórek, skrócenie i opiłowanie paznokci, usunięcie plastrów i zrogowaceń, wygładzenie stóp tarką lub frezarką, wmasowanie kremu Callus, pomalowanie paznokci.

Dla kogo polecamy pedicure kwasowy Callus Peel?

Pedicure kwasowy CallusPeel polecamy osobom, które mają problem z pękającymi piętami, szybko narastającym naskórkiem na podeszwach stóp, osobom z grubą warstwą zrogowaceń na przodostopiu i piętach. Callus Peel to nie tylko rewelacyjny zabieg kosmetyczny, ale także doskonała terapia lecząca powyższe problemy. Efekt gładkich stóp utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku tradycyjnego pedicure!

Pedicure kwasowy Wrocław

CENNIK ZABIEGÓW CALLUS PEEL

mediderma by sesderma wrocław
gen factor wrocław
estgen wrocław
cell fusion c wrocław

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Wyślij wiadomość

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Aleksandra Leszczyńska | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online