Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

E-mail: info@new-derm.pl

Mezoterapia Mikroigłowa- Inno Roller

Zabieg Mezoterapii Mikroigłowej INNO ROLLER zajął 1. miejsce w kategorii.

Najlepszy Zabieg Anti-Age w Konkursie Ekspert Urody 2011.

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg Mezoterapii Mikroigłowej polega na bezpośrednim wprowadzeniu do skóry substancji aktywnych, przy pomocy specjalnego Rollera.

Roller to urządzenie wyposażone w ruchomy wałek z 540 cieniutkimi igiełkami. Urządzenie bazuje na opatentowanej technologii DTS „Diskneedle Therapy System” (system terapii opartej na mikronakłuciach). Te cienkie i krótkie igiełki na dysku, gwarantują brak urazów i maksymalną efektywność zabiegu. Urządzenie wykonuje mikrokanaliki, którymi do skóry dostarczane są odpowiednio dobrane substancje aktywne. Mikronakłucia rollera pobudzają proces namnażania włókien kolagenowych, dzięki czemu, skóra w naturalny sposób się odmładza. Roller przeznaczony jest tylko dla jednego pacjenta i wystarcza do wykonania ok. 15-stu zabiegów.

Mezoterapia Mikroigłowa pozwala na dostarczenie bezpośrednio do skóry odpowiednich substancji np. mieszanek z kwasem hialuronowym, kompleksu NCTF, DNA, Witaminy C, DMAE bez konieczności pojedynczych nakłuć grubszą igłą. Dzięki temu po zabiegu nie występują długotrwałe skutki uboczne w postaci siniaków, obrzęków jak w przypadku tradycyjnej mezoterapii. Zaczerwienienie i obrzęk ustępuje znacznie szybciej niż w klasycznej mezoterapii, a zabiegi można wykonywać przez cały rok. Zabiegi wykonywane są w indywidualnie ustalanych odstępach ok. 1-4 tyg.

Serię stanowią minimum 4 zabiegi.

Wskazaniami do zabiegu są:

• rewitalizacja
• rozjaśnianie skóry i usuwanie przebarwień
• wygładzenie zmarszczek
• odmładzanie okolic oczu
• odmładzanie okolic szyi, dekoltu, dłoni
• poprawa jędrności skóry
• zmniejszenie cellulitu
• terapia przeciw rozstępom

Mezoterapia mikroigłowa

Przebieg zabiegu:

W trakcie zabiegu, po skórze przesuwany jest Roller, który wytwarza co najmniej 500 000 kanalików w ciągu 10 minut. Po przez te kanaliki do wnętrza skóry przedostają się substancje aktywne o określonym działaniu. Zwylke bezpośrednio przed "rolowaniem" wykonujemy mikrodermabrazję lub peeling chemiczny w celu zwiększenia wchłanialności preparatów aktywnych i zwiększenia efektywności zabiegu. Na zakończenie na obszar zabiegowy zostaje nałożona maska biocelulozowa lub płat kolagenowy. Zabieg trwa ok. 60 minut i zwykle jest bezbolesny. Zaczerwienienie i obrzęk ustępuje w kilka do kilkunastu godzin po zabiegu.

Przeciwwskazania: ciąża, aktywny zapalny trądzik, trądzik różowaty, stany zapalne skóry np. opryszczka.

Mezoterapia Mikroigłowa stosowana jest przy różnych problemach, nie tylko skórnych, podobnie jak klasyczna mezoterapia. Efekty osiągane po zabiegu uzależnione są w dużej mierze od zastosowanych preparatów dlatego pracujemy tylko na profesjonalnych medycznych produktach:

LABORATORIUM INNO SEARCH:

Mezoterapia mikroigłowa

INNO-TDS Anti-ageing - terapia przeciwzmarszczkowa, rewitalizująca

Kuracja dermo-kosmetyczna mająca na celu redukcję efektów starzenia się skóry. Bogaty skład preparatu INNO-TDS Anti-ageing posiada doskonałe właściwości nawilżająco-naprawcze. Preparat INNO-TDS Anti-ageing skutecznie wpływa na syntezę różnych części komórek skóry odpowiedzialnych za produkcję fibroblastów, kolagenu i elastyny gwarantując efekt podniesienia i napięcia wiotkiej skóry. Ten zabieg jest także doskonałym antyoksydantem oraz neutralizuje działanie wolnych rodników, co pomaga redukować oznaki starzenia się skóry.

Wskazania: Chroniczne starzenie się skóry, skóra sucha, wiotkość skóry.

Mezoterapia mikroigłowa

INNO-TDS Vitamin Complex - terapia witaminowa, przeciwstarzeniowa

Kuracja dla skóry i włosów. Wyjątkowy kompleks witamin przeznaczony do kuracji zwalczającej efekty chronicznego starzenia jak zmarszczki, wiotkość skóry lub sucha ziemista cera. Preparat zawiera witaminy, minerały, aminokwasy, kwasy nukleidowe i koenzymy oraz kwas hialuronowy. Wyjatkowe połaczenie tych składników działa jak silny antyoksydant, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Wzmacnia czynniki jonizujące oraz mikrocylkulacyjne w skórze odpowiedzialne za nawilżanie. Wspomaga wszelkie mechanizmy pozwalające na odzyskanie właściwego kolorytu, elastycznści i nawilżenia skóry.

Wskazania: pierwsze oznaki starzenia się skóry, skóra sucha, pozbawiona blasku, słabe zniszczone włosy.

LABORATORIUM FILORGA:

Mezoterapia mikroigłowa

NCTF® - Laboratorium Filorga
Preparat do mezoterapii anti-aging. Zawiera wyjątkowy kompleks polirewitalizujący (witaminy, aminokwasy, kwasy nukleinowe, składniki mineralne, substancje redukujące) i kwas hialuronowy. Zawiera aż 55 składników aktywnych, które odżywiają skórę i przyspieszają jej naturalną regenerację, jak również dają natychmiastowy efekt nawilżenia i wygładzają drobne zmarszczki. Gama NCTF to jedyne preparaty do mezoterapii o synergicznym działaniu kwasu hialuronowego i pozostałych składników aktywnych oraz kompleksowym działaniu anti-aging.

Szczególnie polecamy wykonywanie Mezoterapii Mikroigłowej z wykorzystaniem preparatu NCTF® Filorga, który zapewnia doskonałe efekty już po 1 zabiegu.

CHARAKTERYSTYKA SKŁADU NCTF:
Znakomicie opracowany skład chemiczny zapewnia wysoka jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta. Stosowany także w mezoterapii klasycznej – igłowej.
Kwas hialuronowy: Posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania dużych ilości wody, zwiększa proliferację komórkową i przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych. Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka.
13 witamin: Witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia.
Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną.
Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach.
6 składników mineralnych: Spełniają w organizmie różnorodne funkcje. Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodnoelektrolitową ustroju.
6 koenzymów: Przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.
5 kwasów nukleinowych: Kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.
2 czynniki redukujące: Reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.

Mezoterapia mikroigłowa

Zaletą Mezoterapii mikroigłowej z wykorzystaniem gamy NCTF jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu - skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

CENNIK ZABIEGÓW MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ

1st look
Benefit Systems
Janson Beckett

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 52 86 86

E-mail: info@new-derm.pl