Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Mesobotox Bezigłowy - alternatywa dla botoxu

Mesobotox Bezigłowy

Mesobotoks bezigłowy to hit ostatnich lat w salonach kosmetycznych na całym świecie.

Zabieg polega na dostarczeniu do głębokich warstw skóry niewielkiej ilości substancji botoksopodobnej Argireline. Substancja ta zostaje wprowadzona do głębszych warstw skóry za pomocą mezoterapii bezigłowej lub mikroigłowej, dzięki temu następuje wprowadzenie preparatu głęboko w skórę i tkankę podskórną. Swoją popularność metoda ta zawdzięcza bardzo szybko widocznym efektom, brakowi zaczerwienień i obrzęków oraz bezbolesności.

Idealnym uzupełnieniem tego zbaiegu jest zastosowanie maski w płacie kolagenowym z kwasem hialuronowym, który stanowi jeden z głównych składników naszej skóry. Kwas hialuronowy szybko się wchłania, intensywnie nawilża i ma właściwości odbudowujące oraz przywracające jędrność skórze.

Argireline® (acetyl heksapeptyd – 3) – to unikalny peptyd nowej generacji, który wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne, płytkie, jak i głębokie i w sposób niezawodny stara się zapobiegać ich powstawaniu. Argireline umożliwiło najbezpieczniejszą i najłagodniejszą dla skóry metodę usuwania zmarszczek mimicznych. Argireline – najnowsze odkrycie naukowe, powstałe na drodze wnikliwego badania mechanizmów biochemicznych starzenia się skóry. Substancja powtała dzięki technologiom: chemii kombinatorycznej i syntezie stałofazowej (SPS) peptydu. Argireline jest nietoksyczna, działa na poziomie synaps nerwowo – mięśniowych i powoduje rozluźnienie (rozkurcz) mięśni mimicznych, powodujących tworzenie się zmarszczek. Oprócz tego hamuje nadmierne wytwarzanie katecholamin, które sprzyjają tworzeniu zmarszczek mimicznych. Używanie argireline jest w zupełności bezpieczne, a przy tym bardzo skuteczne.

Argireline – acetyl heksapeptyd – 3l – unikalny peptyd, jest łańcuchem sześciu aminokwasów, jest nietoksyczną, bezpieczniejszą i łagodniejszą alternatywą do Botoxu.

Leuphasyl – skutecznie blokuje zakończenia nerwowe mięśni mimicznych długotrwale je relaksując. Efektem jest spłycenie zmarszczek na niespotykanym dotychczas poziomie. Leuphasyl należy do neuropeptydów (peptydów rozkurczających). Jego działanie polega na hamowaniu przewodnictwa nerwowo-mięśniowego. Leuphasyl powoduje redukcję (zmniejszenie) pobudliwości neuronów. To wpływa pośrednio na relaksację mięśni mimicznych twarzy i zmniejszenie zmarszczek.

Przeciwwskazania do zabiegu:

• Ciąża
• Karmienie piersią
• Elementy metalowe w ciele (aparat na zeby, metalowe plomby, itp. )
• Choroby serca
• Rozrusznik serca
• Epilepsja
• Nadwrażliwość skóry, stany zapalne skóry
• Nowotwory skóry i stany po ich leczeniu

Zabieg wykonujemy na:

• Czoło
• Kurze Łapki
• Zmarszczki wokół Ust

Częstotliwość zabiegów: Zalecamy wykonanie serii 3-6 zabiegów z 5-7 dniową przerwą.

mediderma by sesderma wrocław
gen factor wrocław
estgen wrocław
cell fusion c wrocław

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Wyślij wiadomość

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Aleksandra Leszczyńska | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online