Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Zabiegi na Okolice Oczu

Zabiegi na Okolice Oczu

Skóra wokół oczu jest wyjątkowo wrażliwa i wymaga szczególnej pielęgnacji. Oznaki starzenia widać na niej znacznie szybciej niż na innych częściach twarzy i ciała. Powodem tego są: znacznie mniejsza liczba gruczołów łojowych nawilżających tą okolicę, mniejsza grubość naskórka i skóry właściwej oraz niestety bardzo często nieprawidłowa pielęgnacja w domu lub nawet jej brak.

Współczesna kosmetologia radzi sobie z takimi defektami skóry wokół oczu i powiek jak:

• Zmarszczki wokół oczu tzw. kurze łapki
• Utrata jędrności skóry powiek tzw. opadające powieki
• Cienie pod oczami
• Worki pod oczami, zarówno te spowodowane obrzękiem okolic oczu, jak i te wynikające z występowania poduszeczek tłuszczowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy skuteczne i zarazem bezpieczne metody zwalczania wszystkich powyższych defektów. Proponujemy profesjonalne zabiegi renomowanych firm wykonywane na bezpiecznych i bardzo skutecznych preparatach dających zauważalne efekty już po jednym zabiegu.

Mezoterapia Igłowa, Bezigłowa NNM

Mezoterapia jest zabiegiem polegającym na dostarczaniu preparatów w okolice oczu za pomocą iniekcji, mikronakłuć lub Aquaforezy. Dzięki tym technikom można wprowadzić substancje aktywne, przenikając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

Mezoterapia przynosi dobre rezultaty u osób z delikatną, wiotką, odwodnioną oraz dojrzałą skórą, która traci jędrność. Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów. Mezoterapia jest metodą naturalną, dającą długotrwałe rezultaty – koryguje zmarszczki, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry.

Lactipeel - Peeling chemiczny na okolicę oczu, rozjaśnienie cieni

Lactipeel to peeling chemiczny, który może być stosowany na okolice oczu- zarówno powieki górnej, jak i dolnej. Jest kwasem idealnym dla skóry wrażliwej, cienkiej, delikatnej, gdyż ma wielką cząsteczkę. Opiera się na synergicznym działaniu złuszczającego kwasu mlekowego i stymulującej DMAE. Kwas mlekowy jest jednym z najłagodniej działających kwasów AHA, który złuszcza, nawilża i rozjaśnia skórę, zwiększając przy tym ilość ceramidów w skórze. DMAE stymuluje układ krążenia, syntezę kolagenu i zwiększa elastyczność skóry. Efektem serii 4-6 zabiegów są znacznie zredukowane cienie pod oczami, wygładzenie skóry powiek dolnych i górnych oraz zmaniejszenie zmarszczek i ujędrnienie skóry.

Cena zabiegu na okolicę oczu z żelem z argininą: 200 zł

Fale radiowe - odmładzanie ciepłem (Lipomax Plus)

Zabieg polecamy szczególnie osobom, których okolica oczu ma tendencję do obrzęków, skóra jest wiotka, powieki opadające. Podczas wizyty stosujemy bipolarną falę radiową o niewielkiej mocy połączoną z pulsacyjnym masażem podciśnieniowym umożliwiającym precyzyjną pracę na określonej głębokości oraz poprawiającym cyrkulację krwi i limfy w okolicach oczu. Efektem zabiegu jest odświeżone, odmłodzone spojrzenie i zagęszczenie skóry.

Cena zabiegu falą radiową z podciśnieniem na okolicę oczu to 250 zł

ReFirme - termo lifting okolicy oczu

ReFirme jest zabiegiem, w którym wykorzystano energię podczerwieni oraz fali radiowej bipolarnej wyposażonych w techologię aktywnego chłodzenia zapobiegającą przegrzaniu delikatnej okolicy oczu. Efektem zabiegu jest obkurczenie skóry, zagęszczenie jej i redukcja zmarszczek. Efekt jest natychmiastowy i potęguje się nawet do 3 miesięcy od ostatniego zabiegu. Zalecana seria to 3-5 zabiegów wykonywanych raz w miesiącu.

Cena zabiegu ReFirme na okolicę oczu to 400 zł

PlazmaLift - redukcja opadających powiek, alternatywa dla blefaroplastyki

Plazma Lift ...

Cena zabiegu Plazma Lift na powiekę górną to 690 zł

CENNIK ZABIEGÓW NA OKOLICĘ OCZU

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online