Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Zabiegi na Dłonie

Zabiegi na Dłonie

Skóra dłoni jest wymaga szczególnej pielęgnacji. Oznaki starzenia widać na niej znacznie szybciej niż na innych częściach ciała. Powodem tego są: znacznie mniejsza liczba gruczołów łojowych nawilżających tą okolicę, częstsza ekspozycja na promienie słoneczne, mróz oraz niestety bardzo często nieprawidłowa pielęgnacja w domu lub nawet jej brak.

Współczesna kosmetologia radzi sobie z takimi defektami skóry dłoni jak:

• Przebarwienia dłoni, plamy starcze
• Utrata jędrności skóry dłoni, starzenie
• Suchość i szorstkość dłoni

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy skuteczne i zarazem bezpieczne metody zwalczania wszystkich powyższych defektów. Proponujemy profesjonalne zabiegi renomowanych firm wykonywane na bezpiecznych i bardzo skutecznych preparatach dających zauważalne efekty już po jednym zabiegu.

USUWANIE PRZEBARWIEŃ - Peelingi chemiczne: Whitening Peel, Cosmelan, Retises CT Yellow Peel, Glykopeel

Peelingi chemiczne stosowane na dłonie charakteryzują się wysoka skutecznością, ale też i intensywnością działania, przez co zalecamy stosowanie ich w okresie jesienno-zimowym. W celu rozjaśnienia plam starczych i przebarwień stosuje się preparaty oparte na retinolu, kwasie kojowym, migdałowym, glikolowym oraz wyciągach roślinnych o działaniu depigmentujących. Zauważalne efekty występują już po pierwszym zabiegu jednak zalecane jest wykonanie pełnej terapii zabiegowej zwykle składającej się z ok. 3 zabiegów.
Dodatkowym efektem zastosowania powyższych peelingów jest silne wygładzenie skóry dłoni oraz ich odmłodzenie.

ODMŁODZENIE - Mezoterapia Igłowa, Bezigłowa oraz Mikroigłowa

W przypadku wyraźnych oznak starzenia się skóry jak: suchość, wiotkość, nierówna powierzchnia i brak elastyczności skóry dłoni zalecamy zabiegi mezoterapii koktajlem substancji aktywnych opartym na kwasie hialuronowym , aminokwasach, wyciągach roślinnych i peptydach, których synergiczne działanie wyraźnie odmłodzi skórę. W zależności od wskazań, wieku pacjenta oraz jego preferencji koktajl może zostać podany metodą igłową, bezigłową - systemem NNM lub mikroigłową przy pomocy INNO Rollera. Każda z tych metod pozwala na uzyskanie wyraźnych efektów poprawy stanu skóry dłoni.

Mezoterapia jest również doskonałą metodą profilaktyczną zapobiegającą starzeniu się skóry dłoni.

MIKRODERMABRAZJA - wygładzenie, rozjaśnienie i poprawa struktury skóry dłoni

Mikrodermabrazja to od dawna znana metoda poprawy kondycji skóry, która doskonale sprawdza się także w przypadku dłoni. Może być wykonywana przez cały rok jako zabieg podstawowy lub uzupełnienie innych procedur zabiegowych, np. mezoterapii, peelingów chemicznych. Systematyczne wykonywanie mikrodermabrazji pozwala cieszyć się piękną skórą dłoni znacznie dłużej. Zabieg składa się ze złuszczania, aktywnej ampułki oraz algowej maski regenerującej> Efekt jest niemalże natychmiastowy, zabieg przywraca gładkość skóry, poprawia jej kondycję, koloryt i wygląd.

SATYNOWE RĘKAWICZKI - Zabieg wygładzająco-regenerujący na dłonie

Aktywne substancje wykorzystane w tym zabiegu hamują procesy starzenia się skóry, poprawiają krążenie oraz intensywnie ją odżywiają i nawilżają. Zastosowano tu wygładzającą siłę alfa-hydroksykwasów, termoplastyczne drobinki wosku jojoba oraz przeciwstarzeniowe, ujędrniające i nawilżające działanie fitoestrogenów, witamin C + E, niacynamidu i oleju Canola oraz alg. Pamiętajmy, że skóra na rękach narażona jest na najszybsze starzenie się. Jego objawy są bardzo widoczne i nie ma sposobu, by je zamaskować. Mówi się, że na dłoniach wypisana jest metryka i jest to prawdziwa wizytówka kobiety.

Polecamy wykonywanie tego zabiegu podczas innych zabiegów pielęgnacyjnych lub jako osobny zabieg dla poprawienia kondycji skóry rąk i paznokci.

CENNIK ZABIEGÓW NA DŁONIE

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online