Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Zabiegi na Biust - ujędrnianie i wygładzanie skóry biustu

Zabiegi na Biust

Zabiegi na biust polecane są nie tylko wtedy, gdy coś złego dzieje się z skórą np. zwiotczenie po okresie karmienia czy po odchudzaniu. Polecamy regularne dbanie o skórę na biuście wszystkim paniom. Jeśli chcesz zachować ładny biust na długie lata to nasze zabiegi powinny Cię zainteresować. Polecamy zarówno zabiegi kosmetyczne jak i bardziej zaawansowane z zastosowaniem nowoczesnej techniki -zabiegi z użyciem zaawansowanego sprzętu kosmetycznego.

Współczesna kosmetologia radzi sobie z takimi defektami skóry biustu i dekoltu jak:

• Przebarwienia posłoneczne
• Utrata jędrności skóry biustu, np. po karmieniu piersią lub utracie wagi
• Rozstępy i zmarszczki - starzenie się skóry biustu i dekoltu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy skuteczne i zarazem bezpieczne metody zwalczania wszystkich powyższych defektów. Proponujemy profesjonalne zabiegi renomowanych firm wykonywane na bezpiecznych i bardzo skutecznych preparatach dających zauważalne efekty już po jednym zabiegu.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA NNM - DermaLift - ujędnianie skóry biustu

Celem terapii jest poprawa jakości skóry poprzez przemodelowanie kolagenu, stymulacji produkcji nowych włókien elastylowych i kolagenowych, nawodnienie skóry i inne procesy prowadzące do szybkiego ujędrnienia skóry. Proces Aquaforezy™ zastosowany w Mezoterapii Bezigłowej NNM™ wykorzystuje synergiczny efekt stymulacji laserowej, wpływu aktywnych substancji (tzw. koktajli) na tkankę głęboką, tonizacji mięśni oraz stymulacji limfatycznej. Każda sesja zabiegowa trwa około 50 minut. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty konieczne jest przeprowadzenie serii 8-10 zabiegów. Pierwsze wyraźne korzyści można zaobserwować już po 5 lub 6 sesjach, jakkolwiek zależy to od stopnia nasilenia zwiotczenia skóry, wieku pacjenta oraz stylu życia.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapię stosuje się profilaktycznie w celu zmniejszenia objawów starzenia się skóry- zmarszczki, zwiotczenie i ścieńczenie skóry. Stosowanie jej można łączyć z innymi zabiegami estetycznymi. Odpowiednie koktajle stosowane są do zabiegów mezoterapii skóry biustu i dekoltu. Mieszanina wielu substancji rewitalizujących i ujędrniających takich jak: DMAE, kwas hialuronowy, krzemionka organiczna i kompleksy multiwitaminowe, które stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny, poprawiają stan skóry. Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda znacznie lepiej, widoczna jest poprawa napięcia i jędrności skóry.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA + DermaLift - redukcja rozstępów i ujędrnienie skóry biustu

Mezoterapia Mikroigłowa polega na kontrolowanym intensywnym nakłuwaniu skóry przy pomocy specjalnego rollera wyposażonego w setki bardzo ostrychigiełek, które wytwarzają w naskórku "kanały" - otwory, przez które substancje aktywne zawarte w preparacie liftingujacym Derma Liftmoga przedostać się w głąb skóry. Jest to bardzo intensywna kombinacja polecana osobom z bardzo zwiotczałą skórą biustu lub posiadającym liczne rozstępy w tym obszarze ciała.

CENNIK ZABIEGÓW NA BIUST

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online