Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Zabiegi laserowe w technologii elõs™

Gabinet Kosmetyczny Wrocław New Derm zabiegi laserowe

Zabiegi wykonywane za pomocą platformy medycznej eStyle w technologii elõs™:

• Fotoodmładzanie ReNew™
• Ujędrnianie skóry ReFirme™
• Kompleksowa odnowa skóry - Procedura Anti Aging
• Usuwanie przebarwień elõs™
• Usuwanie naczynek i rumienia elõs™

Oferujemy najnowszej generacji urządzenie do usuwania owłosienia, naczynek i przebarwień oraz ujędrniania skóry i fotoodmładzania - eStyle w technologii elõs™.

Ewolucja światła w dermatologii estetycznej

Wykorzystanie energii świetlnej w medycynie jest znane od końca lat 80. Burzliwy rozwój urządzeń w zakresie dermatologii rozpoczął się od momentu opatentowania w 1990 roku
technologii intensywnych impulsowych źródeł światła IPL (Intense Pulse Light) przez założycieli firmy Syneron: dr Shimona Eckhouse’a i dr Michaela Kreidela. Do roku 2000 rozwój urządzeń ograniczał się do poszukiwań coraz lepszych rozwiązań konstrukcyjnych (większa plamka, dłuższy impuls, ponowne wykorzystani odbitych fotonów, itp.). Nie osiągnięto jednak satysfakcjonujących rezultatów w zakresie zwiększenia bezpieczeństwa i skuteczności zabiegów. Istotnym krokiem w ewolucji urządzeń było wprowadzenie przez firmę Syneron w 2000r. zupełnie nowej technologii elõs™ (Electro-Optical Synergy), łączącej energię światła z energią prądu RF.
Synergia tych dwóch energii stworzyła nowa jakość w dermatologii estetycznej. Zmieniając ich parametry (takie jak gęstość energii, parametry czasowe impulsów, rozmieszczenie elektrod, itd.), uzyskuje się odpowiednie efekty terapeutyczne w leczeniu różnych zmian dermatologicznych.

Technologia elõs™ umożliwiła:

• wprowadzenie zupełnie nowych procedur (np. ujędrniania skóry),
zwiększenie bezpieczeństwa zabiegów poprzez mechanizm ciągłego monitorowania temperatury skóry (Active Dermal Monitoring™), z automatycznym przerywaniem impulsu po osiągnięciu niebezpiecznego poziomu,
uzyskanie lepszych efektów terapeutycznych przy mniejszej ilości zabiegów
• wykonywanie kilku procedur jednocześnie – niespotykana dotąd kompleksowość terapii

Połączenie dwóch źródeł energii pozwala na użycie do 60% mniej energii światła – dzięki temu system eStyle jest najbezpieczniejszym i najbardziej efektywnym urządzeniem na rynku.
Wynalazcami i właścicielami patentów są tak jak w przypadku tradycyjnego IPL: dr Shimon Eckhouse i dr Michael Kreidel.

Gabinet Kosmetyczny Wrocław New Derm zabiegi laserowe

Aktywny monitoring skóry

elõs™ jest jedyną spośród technologii dostępnych na świecie, która ma wbudowany mechanizm ciągłego monitorowania temperatury skóry (Active Dermal Monitoring™), z automatycznym przerywaniem impulsu po osiągnięciu niebezpiecznego poziomu. Dzięki temu proces nagrzewania skóry jest w pełni kontrolowany przez wykonującego zabieg i możliwe są zabiegi nawet na opalonej skórze.

Badania kliniczne, certyfikaty

Obecnie wszystkie procedury wykonywane za pomocą urządzeń zrealizowanych w technologii elõs™ posiadają bogatą literaturę dotyczącą badań klinicznych. Technologia jest całkowicie bezpieczna. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty CE i FDA.

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online