Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Mezoterapia Bezigłowa NNM - Terapia Rozjaśniająca Przebarwienia Whitening Care

Bezigłowa Mezoterapia NNM - Usuwanie przebarwień

Hiperpigmentacja może wystąpić jako efekt predyspozycji genetycznych, światła ultrafioletowego, infekcji, hormonów, lekarstw, trądziku lub chemikaliów stosowanych na skórę. Szczególnie bardzo mocne produkty do chemicznego złuszczania skóry mogą spowodować wystąpienie przebarwień.
Melanoderma hormonalna zaostrza się często w wyniku, ciąży, menopauzy i używania środków antykoncepcyjnych. W konsekwencji nawet krótkie wystawienie na słońce bez użycia filtra może doprowadzić do dramatycznych zmian w pigmentacji skóry. Często przebarwienia pozapalne są również częstym efektem ubocznym zabiegów laserowych lub przy pomocy IPL-a.

Terapia Rozjaśniająca Przebarwienia

Dostarczenie odpowiednich substancji aktywnych do warstwy mezodermalnej skóry jest użyteczne w leczeniu i redukowaniu hiperpigmentacji. Bezigłowa Mezoterapia NNM™ korzysta z dokładnie zbilansowanego programu bazującego na głębokiej penetracji odpowiedniej formuły, której celem jest nadmiar melaniny. Celem zabiegów jest poprawienie jakości skóry i redukcja przebarwień. Podczas zabiegu w miejsca, w których występuje hiperpigmentacja zostają wprowadzone substancje aktywne o działaniu rozjaśniającym, witamina C, kompleks roślinny i aminokwasy. Umożliwia to osiągnięcie efektu wybielającego bez żadnych efektów ubocznych.

Podczas pierwszej wizyty ustalany jest obszar wykonywania zabiegu oraz przewidywana ilość zabiegów wymagana do osiągnięcia zadowalających rezultatów. Przeważnie wynosi ona ok. 8 zabiegów przeprowadzanych 1-3 razy w tygodniu. Dla wzmocnienia i przyśpieszenia efektów polecamy łączenie Mezoterapii Bezigłowej NNM™ Whitening Care z Mikrodermabrazją, lub odpowiednim peelingiem chemicznym.

CENNIK ZABIEGÓW MEZOTERAPII BEZIGŁOWEJ NNM

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online