Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Mezoterapia Bezigłowa NNM - Terapia Przeciwzmarszczkowa Anti-Wrinkle Care

Przy zabiegu Bezigłowej Mezoterapii NNM™ przeciwzmarszczkowej przez skórę pacjenta przenikają impulsy elektryczne złożonego kształtu, które umożliwiają substancjom aktywnym przedostanie się przez naskórek. Powoduje to działanie bezpośrednio w miejscu, gdzie zachodzi najwięcej procesów związanych ze starzeniem, czyli w skórze właściwej.

Terapia Przeciwzmarszczkowa

Terapia przeciwzmarszczkowa dostosowana jest dla skór wymagających:

• nawilżenia
• regeneracji (np. po opalaniu, po zabiegach laserowych, głębokich peelingach)
• wygładzenia zmarszczek
• jako zabieg profilaktyczny, zapobiegający starzeniu się skóry

Każda sesja terapeutyczna trwa około 50 minut. Składniki stosowane w terapii przeciwzmarszczkowej bardzo silnie nawilżają skórę, przywracają jej elastyczność i gładkość. Seria 8-10 zabiegów daje widoczne rezultaty w postaci wygładzenia zmarszczek, zwiększenia napięcia skóry i intensywnego nawilżenia.

Kombinacja dwóch form impulsów elektrycznych „wtłacza" składniki substancji aktywnych zawartych w żelu w głąb tkanek, gdzie wpływają one efektywnie na procesy naprawcze w skórze. Składniki substancji aktywnych mają silne działanie przeciwutleniające, odżywiające, regenerujące, nawilżające i stymulujące komórki skóry właściwej.

Terapia Przeciwzmarszczkowa

To oczywiście tylko część terapii. Kolejne impulsy elektryczne o innym kształcie oddziałują na drenaż limfatyczny toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii, który wpływa na naturalne zdolności naprawcze skóry. Ponadto impulsy te poprawiają przepływ krwi, co ma podstawowe znaczenie dla wytwarzania kolagenu podtrzymującego gładką powierzchnię skóry i nadającego jej elastyczność.

Bezigłowa Mezoterapia NNM™ sięga do podłoża procesów związanych ze starzeniem się skóry. Aquaforeza™ wywołuje głębokie nawodnienie skóry, polepsza jej elastyczność, stymuluje układ limfatyczny i zapewnia długotrwały efekt poprawy jędrności skóry. Efekty serii zabiegów Mezoterapii Bezigłowej NNM™ nie różnią się od tych uzyskiwanych metodą tradycyjnej igłowej mezoterapii.

Zabiegi wzmacniające działanie Bezigłowej Mezoterapii NNM™:

• mikrodermabrazja
• peeling kawitacyjny
• peelingi chemiczne

CENNIK ZABIEGÓW MEZOTERAPII BEZIGŁOWEJ NNM

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online