Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Mezoterapia Bezigłowa NNM - Terapia Antycellulitowa Anti-Cellulite Care

Obecnie bardzo popularną i skuteczną metodą zwalczania cellulitu jest mezoterapia. Obejmuje ona serię nakłuć, które są bolesne i mogą być powodem miejscowych zasinień. Nowy rodzaj terapii - Bezigłowa Mezoterapia NNM™ wykorzystuje specjalne impulsy elektryczne zaprojektowane w celu łagodzenia przekrwienia tkanki. Bezigłowa Mezoterapia NNM™ jest metodą alternatywną do klasycznej mezoterapii, lecz odbywa się bez użycia igieł.

Terapia Antycellulitowa

Wyeliminowany jest więc ból pojawiający się przy nakłuwaniu. Nie występują też skutki uboczne w postaci miejscowych zasinień, obrzęków lub reakcji alergicznych.

Najpopularniejszym zastosowaniem Bezigłowej Mezoterapii NNM™ jest leczenie znanej kobiecej przypadłości – cellulitu. Przy terapii przeciwcellulitowej wykorzystuje się podobną technikę do stosowanej przy redukcji zmarszczek, jednak używane są inne substancje aktywne. Podobnie jak przy terapii przeciwzmarszczkowej zabiegi są bezbolesne i nie wymagają jakiegokolwiek okresu rekonwalescencji. Dzięki temu osoby dysponujące niewielką ilością wolnego czasu mogą sobie łatwo rozplanować serię zabiegów.

Metoda Bezigłowej Mezoterapii NNM™ bazuje na nowej technice o nazwie Aquaforeza™, w której technologia laserowa i specjalne impulsy elektryczne pomagają skutecznie reaktywować w tkankach specyficzne procesy fizjologiczne mające wpływ na rozwój cellulitu. Procesy te obejmują mikrocyrkulację, drenaż limfatyczny i polepszenie przepływu krwi. Specjalnie opracowane środki o działaniu miejscowym zmieszane z przewodzącym żelem tworzą substancje aktywne o silnym działaniu nawilżającym, przeciwutleniającym i stymulującym metabolizm. Aquaforeza™ sprawia, że substancje te są równomiernie rozprowadzane w leczonych tkankach.

Każda sesja terapeutyczna trwa około 50 minut. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty konieczne jest przeprowadzenie serii 8-10 zabiegów. Wyraźne korzyści można zaobserwować już po 5 lub 6 sesjach, jakkolwiek zależy to od stopnia nasilenia cellulitu.

Zabiegi wzmacniające działanie Bezigłowej Mezoterapii NNM™ Anti-Cellulite Care:

• mikrodermabrazja
• masaż bańką chińską
• mikronakłówanie - DermaRoller

CENNIK ZABIEGÓW MEZOTERAPII BEZIGŁOWEJ NNM

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online