Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Mezoterapia Mikroigłowa- Inno Roller

Zabieg Mezoterapii Mikroigłowej INNO ROLLER zajął 1. miejsce w kategorii.

Najlepszy Zabieg Anti-Age w Konkursie Ekspert Urody 2011.

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg Mezoterapii Mikroigłowej polega na bezpośrednim wprowadzeniu do skóry substancji aktywnych, przy pomocy specjalnego Rollera.

Roller to urządzenie wyposażone w ruchomy wałek z 540 cieniutkimi igiełkami. Urządzenie bazuje na opatentowanej technologii DTS „Diskneedle Therapy System” (system terapii opartej na mikronakłuciach). Te cienkie i krótkie igiełki na dysku, gwarantują brak urazów i maksymalną efektywność zabiegu. Urządzenie wykonuje mikrokanaliki, którymi do skóry dostarczane są odpowiednio dobrane substancje aktywne. Mikronakłucia rollera pobudzają proces namnażania włókien kolagenowych, dzięki czemu, skóra w naturalny sposób się odmładza. Roller przeznaczony jest tylko dla jednego pacjenta i wystarcza do wykonania ok. 15-stu zabiegów.

Mezoterapia Mikroigłowa pozwala na dostarczenie bezpośrednio do skóry odpowiednich substancji np. mieszanek z kwasem hialuronowym, kompleksu NCTF, DNA, Witaminy C, DMAE bez konieczności pojedynczych nakłuć grubszą igłą. Dzięki temu po zabiegu nie występują długotrwałe skutki uboczne w postaci siniaków, obrzęków jak w przypadku tradycyjnej mezoterapii. Zaczerwienienie i obrzęk ustępuje znacznie szybciej niż w klasycznej mezoterapii, a zabiegi można wykonywać przez cały rok. Zabiegi wykonywane są w indywidualnie ustalanych odstępach ok. 1-4 tyg.

Serię stanowią minimum 4 zabiegi.

Wskazaniami do zabiegu są:

• rewitalizacja
• rozjaśnianie skóry i usuwanie przebarwień
• wygładzenie zmarszczek
• odmładzanie okolic oczu
• odmładzanie okolic szyi, dekoltu, dłoni
• poprawa jędrności skóry
• zmniejszenie cellulitu
• terapia przeciw rozstępom

Mezoterapia mikroigłowa

Przebieg zabiegu:

W trakcie zabiegu, po skórze przesuwany jest Roller, który wytwarza co najmniej 500 000 kanalików w ciągu 10 minut. Po przez te kanaliki do wnętrza skóry przedostają się substancje aktywne o określonym działaniu. Zwylke bezpośrednio przed "rolowaniem" wykonujemy mikrodermabrazję lub peeling chemiczny w celu zwiększenia wchłanialności preparatów aktywnych i zwiększenia efektywności zabiegu. Na zakończenie na obszar zabiegowy zostaje nałożona maska biocelulozowa lub płat kolagenowy. Zabieg trwa ok. 60 minut i zwykle jest bezbolesny. Zaczerwienienie i obrzęk ustępuje w kilka do kilkunastu godzin po zabiegu.

Przeciwwskazania: ciąża, aktywny zapalny trądzik, trądzik różowaty, stany zapalne skóry np. opryszczka.

Mezoterapia Mikroigłowa stosowana jest przy różnych problemach, nie tylko skórnych, podobnie jak klasyczna mezoterapia. Efekty osiągane po zabiegu uzależnione są w dużej mierze od zastosowanych preparatów dlatego pracujemy tylko na profesjonalnych sterylnych produktach.

CENNIK ZABIEGÓW MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online