Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Masaż Bańką Chińską - Masaż Antycellulitowy i Modelujący

Likwidacja cellulitu i modelowanie sylwetki – masaż bańką chińską

Jest to masaż mechaniczny całego ciała, lub wybranej partii modelujący sylwetkę, ujędrniający skórę, zwalczający cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej, wykonywany przy pomocy baniek gumowych, które zasysysają fałdę skóry z intensywnością gwarantującą pobudzenie procesów metabolicznych w komórkach. Masaż tą metodą modeluje ciało i przywraca skórze gładkość. Likwiduje poduszeczki tłuszczowe, pomaga eliminować toksyny i ułatwia pozbycie się napięcia mięśni wywołanego stresem. Metoda ta przynosi doskonałe efekty w zwalczaniu cellulitu i tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki i likwidacji lokalnych otłuszczeń, w poprawianiu napięcia skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny, opóźnianiu procesów starzenia skóry ciała i wygładzaniu jej, poprawy krążenia krwi, usuwania toksyn i nadmiaru wody z organizmu, a to wszystko w naturalny, nieinwazyjny sposób.

Wskazane jest wykonanie serii 10-20 masaży, początkowo 2-3 razy w tygodniu, po zauważeniu pierwszych efektów ( 6-8 zabieg) można zmniejszyć częstoliwość do jednego zabiegu w tygodniu, a następnie raz w miesiącu dla podtrzymania efektów.

Zabiegi są absolutnie nieinwazyjne, pobudzają jedynie naturalne procesy w organizmie. Zmiany zachodzą w miejscach, w których są najbardziej pożądane. Metoda polecana jest również w przypadku wrażliwej skóry i bolesnego cellulitu, skóry mało elastycznej, wiotkiej, o skłonnościach do rozstępów.

Wskazania:

• Cellulit
• Modelowanie sylwetki
• Lokalne otłuszczenia
• Luźna skóra

Przeciwwskazania: Czynny nowotwór, Ciąża, Infekcje skórne, Zapalenie żył, Stany zapalne, Leczenie antykoagulantami, Liposukcja, Żylaki.

CENNIK MASAŻY BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online