Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Makijaż dzienny i okazjonalny

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny w subtelny i naturalny sposób podkreśla urodę: oczy, usta, świeżą cerę, a także koryguje niedoskonałości skóry i kształtu twarzy. Jest lekki, komfortowy i trwały. Podczas wykonywania makijażu dziennego bardzo istotny jest dobór odpowiednich kosmetyków i kolorów, najlepszych dla typu urody, stanu skóry i wieku. Makijaż jest utrzymany w naturalnej i harmonijnej dla urody palecie barw, co pozwala uzyskać efekt wypoczętej i zadbanej twarzy.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy, to makijaż wytworny, wyraźny i intensywny. Makijaż ten traktowany jest jako dopełnienie stroju wieczorowego, nie może być przypadkowy. Ciemniejsze i kontrastowe kolory doskonale podkreślają i korygują urodę w warunkach zmniejszonego i sztucznego światła. Dobór odpowiednich kolorów przy wykonywaniu intensywnego makijażu wieczorowego, pozwala na unikniecie efektu makijażu przerysowanego i przytłaczającego.

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny musi być precyzyjny, trwały, delikatny i gwarantujący świetny wygląd w świetle naturalnym i sztucznym. Najistotniejsze jednak jest to żeby panna młoda czuła się w makijażu atrakcyjna i wyjątkowa, dlatego bardzo przydatne są jej sugestie dotyczące ślubnego wizerunku. Makijaż ślubny spełnia równocześnie funkcje makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego, co wymaga od osoby wykonującej go doświadczenia, precyzji i użycia profesjonalnych kosmetyków. Zachęcamy do korzystania z próbnego makijażu ślubnego, który umożliwi omówienie szczegółów dotyczących stroju i dodatków panny młodej, a tym samym zaplanowanie najlepszego makijażu.

mediderma by sesderma wrocław
gen factor wrocław
estgen wrocław
cell fusion c wrocław
syneron wrocław

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online