Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Stylizacja Oprawy Oka - Henna i Regulacja

Stylizacja oprawy oka

henna i regulacja Wrocław

Zabieg Stylizacji oprawy oczu polega na farbowaniu brwi i rzęs oraz regulacji brwi. Dzięki stosunkowo krótkiej procedurze można uzyskać spektakularne efekty odświeżenia spojrzenia, podniesienia powiek oraz nadania twarzy właściwych proporcji. W trosce o komfort naszych Klientów wszelkie zmiany są wcześniej konsultowane.

Idealne brwi

Każda kobieta wie jak znaczący jest kształt brwi i jak bardzo może zmienić wygląd jej twarzy. Dlatego zabieg henny oraz regulacji brwi został wzbogacony o profesjonalne i precyzyjne wyznaczenie prawidłowej linii, długości i koloru łuku brwiowego. Dzięki fachowej poradzie, możesz uzyskać idealne brwi dopasowane do Twoich proporcji twarzy, budowy i koloru oczu oraz indywidualnego stylu.

Regulacja brwi

Zabieg regulacji brwi polega na usunięciu niechcianych włosków za pomocą pęsety. Podczas tej czynności nadajemy brwiom odpowiedni kształt dopasowany do typu urody oraz kształtu twarzy Klientki.

Henna

Zabieg henny to inaczej farbowanie brwi oraz rzęs. Stosujemy hennę naturalną - proszkową oraz syntetyczną - żelową. W zależności od typu urody, koloru włosów, oczu oraz preferencji Klientki możemy uzyskać efekty od subtelnego, naturalnego podkreślenia włosków, do wyraźnie zarysowanego łuku brwiowego i maksymalnie czarnych rzęs.

Rozjaśnianie brwi

Zabieg rozjaśniania brwi to doskonałe rozwiązanie, dla osób które zdecydowały się na jaśniejszy kolor włosów. Zbyt ciemne brwi wyostrzają rysy i dodają powagi, dlatego rozjaśnienie ich o 1-2 tony pozwoli uzyskać naturalny i lekki efekt.

Henna pudrowa

Pudrowa stylizacji brwi polega na podkreśleniu oprawy oczu po przez zafarbowanie włosków brwi, zatuszowania ewentualnych ubytków w nich. Na włoskach henna utrzymuje się do 6 tygodni, natomiast na skórze do 2 tygodni. Henna pudrowa to produkt roślinny - w pełni naturalny. Pozyskiwana jest z lawsonii bezbronnej. Jej głównym zadaniem jest odbudowa i odżywienie struktury włosa dzięki zawartości witamin, składników mineralnych i protein. Przez 24 godziny od zabiegu nie moczymy brwi. Mimo niskiej możliwości alergii, zaleca się przeprowadzić test płatkowy 48 godziny przed planowanym zabiegiem.
Henna pudrowa brwi poprzez zafarbowanie skóry niweluje ubytki w brwiach, idealnie sprawdza się do zatuszowanie nieudanego makijażu permanentnego. Zabieg odżywia i wzmacnia włoski, powodując , że stają się one mocniejsze i błyszczące. Dodatkowo możemy się cieszyć dłuższym efektem niż w przypadku tradycyjnej henny.

Laminacja brwi

Laminacja brwi to zabieg dedykowany osobom, które zmagają się z niesfornymi i niechcącymi się poddać ułożeniu włoskami brwi. Poprzez działanie kwasu tioglikolowego niszczone są wiązania dwusiarczkowe w strukturze włosa, co daje nam możliwość nadania włosom harmonii i ułożenia ich w pożądany kształt. Podczas zabiegu otwierają się łuski włosa, więc bardzo ważnym elementem jest odpowiednie odżywienie i regeneracja włosków produktami , które zawierają keratynę i olejki roślinne dając efekt natłuszczenia i odżywienia ich. Należy pamiętać o pielęgnacji brwi po zabiegu w domu, aby dostarczać im substancji nawilżających i odżywczych, by cieszyć się dłużej efektem. Zabieg można łączyć z henna, henna pudrową, regulacją brwi w zależności od oczekiwań.
Efekt utrzymuje się około 2 miesiące. Przez 24 godziny od zabiegu nie moczymy brwi i nie nakładamy na nie żadnych produktów.

Laminacja rzęs - lifting rzęs:

Laminacja rzęs inaczej nazywana keratynowym liftingiem rzęs to zabieg polegający na uniesieniu ,podkręceniu i pogłębieniu ich koloru. Dodatkowo zabieg odżywia i pielęgnuje włoski poprzez użycie preparatów z zawartością keratyny i olejków odżywczych. Zabieg ten ,,otwiera oko” powodując, że spojrzenie jest bardziej wyraziste, a rzęsy wyglądają jak po użyciu zalotki. Polecany dla osób o cienkich i prostych rzęsach. Efektem podkręconych, pogrubionych i bardziej wyrazistych rzęs możemy cieszyć się do 8 tygodni. Przez 24 godziny nie moczymy rzęs i nie nakładamy na nie maskary.

Botoks brwi i rzęs

Botoks to zabieg głęboko odżywczy przeznaczony dla włosków dla brwi i rzęs. Idealny dla włosów osłabionych, cienkich, w trakcie fazy zapuszczania włosów. Za sprawą swojego bogatego składu (kwas hialuronowy, kolagen, olej jojoba, olej z czarnuszki, jedwabiu) intensywnie odżywia, nadaje elastyczność i blask, stymuluje do wzrostu włoski oraz nadaje im grubość. Botoks może być stosowany jako oddzielny zabieg bądź wspólnie z laminacja i farbowaniem brwi bądź rzęs, przedłuża trwałość utrzymania się henny na włoskach nawet o 60%.
Wskazania:
- cienkie i łamliwe włoski
- osłabione rzęsy po długotrwałym ich zagęszczaniu i przedłużaniu
- włoski wymagające odbudowy i regeneracji
- dla osób, które często korzystają z zabiegu laminacji brwi i rzęs

Efekty:
- pobudza i stymuluje wzrost nowych włosów
- pogrubia i wzmacnia włoski brwi i rzęs
- odżywia i nawilża włoski

Zabieg pielęgnacyjny na okolicę oczu ze stylizacją ich oprawy

Dla osób oczekujących dodatkowej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej polecamy połączenie tradycyjnej stylizacji okolicy oczu z zabiegiem intensywnie regenerującym skórę wokół oczu z płatkami kolagenowymi. Takie zestawienie zapewnia perfekcyjnie wystylizowane oraz odmłodzone i wypoczęte spojrzenie już po jednej wizycie.

CENNIK ZABIEGÓW STYLIZACJI OPRAWY OKA

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online