Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Depilacja woskiem i pastą cukrową

Depilacja woskiem i pastą cukrową

depilacja woskiem Wrocław

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem miękkim to obecnie jedna z najpopularniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia z praktycznie każdej części ciała. Z zabiegów korzystają zarówno kobiety w różnym wieku, jak i mężczyźni.
Wosk wyrywa włoski razem z korzeniami, a efekt zabiegu utrzymuje się od 2 do 4 tygodni. Odnowienie cebulki po takim zabiegu trwa kilka tygodni i co ważniejsze końcówki włosków są delikatniejsze (nie ma kłującej szczecinki, jak w przypadku golenia). Zdarza się, że po kilku latach systematycznej depilacji woskiem owłosienie staje się praktycznie niewidoczne. Najpopularniejszym rodzajem wosku jest płynny wosk miękki stosowany na ciepło. Ma on plastyczną, miękką konsystencję i topnieje w temperaturze nieznacznie wyższej od temperatury skóry można go zatem stosować u osób o skórze delikatnej i ze skłonnością do zmian naczyniowych, u których wosk o wyższej temperaturze mógłby spowodować podrażnienie. Wosk miękki stosuje się do depilacji wrażliwych części ciała jak twarz czy okolice bikini. Gorący wosk położony na skórę rozgrzewa mieszek włosowy. Staje się on lepiej ukrwiony i rozluźniony, dzięki czemu łatwiej jest wyrwać włos z cebulką. Sam zabieg bywa bolesny, ale wrażenie bólu zależne jest głównie od wrażliwości skóry i doświadczenia kosmetyczki. W gabinecie New Derm specjalizujemy się w depilacji woskiem, zabiegi wykonywane są na tyle szybko i sprawnie, że ból jest zminimalizowany do minimum.

Depilacja pastą cukrową

Profesjonalna depilacja pastą cukrową to bezpieczne, delikatne i efektywne rozwiązanie dla pozbycia się włosów u kobiet, mężczyzn i dzieci. Zaawansowana metoda depilacji cukrowej oferuje wiele unikalnych i różnorodnych korzyści. Najistotniejsza zaleta jest w istocie fundamentalna: technika depilacji pozwala za pomocą pasty cukrowej usuwać włosy zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu i to już we wczesnym etapie jego rozwoju. To eliminuje uszkodzenia, niepotrzebny dyskomfort, podrażnienia i wrastanie włosków w czasie łuszczenia się suchych komórek skóry. Pasta zawiera tylko surowce naturalne, bez składników chemicznych tj. cukier, sok cytrynowy, wyciągi ziołowe, dzięki czemu można stosować ją na skórę skłonną do alergii. Efekt to gładka, piękna skóra, bez dyskomfortu, jaki towarzyszy innym metodom depilacji.

NOWOŚĆ - depilacja ze znieczuleniem

Boisz się bólu związanego z depilacją woskiem? Marzysz o idealnie gładkim ciele nawet w najbardziej wrażliwych miejscach? Już nie musisz z niego rezygnować!

W Gabinecie Kosmetologii Estetycznej New Derm jako pierwsi przeprowadzamy zabiegi depilacji woskiem ze znieczuleniem maścią Emla! Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy może bez stresu poddać się zabiegowi, pozbyć się niechcianych włosków i pochwalić się nieskazitelnie gładka skórą przez wiele dni :)

CENNIK ZABIEGÓW DEPILACJI WOSKIEM

CENNIK ZABIEGÓW DEPILACJI PASTĄ CUKROWĄ

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online