Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Arosha Wrocław

Arosha - modelowanie przez bandażowanie

arosha wrocław

Firma Arosha to włoski lider na europejskim rynku specjalizująca się w produktach do modelowania sylwetki. Spersonalizowane protokoły zabiegowe bazują na bawełnianych bandażach, którymi owijane jest nasze ciało. Bandaże są nasączone wyselekcjonowanymi i odpowiednio skomponowanymi składnikami aktywnymi. Wieloletnie doświadczenie firmy umożliwiło stworzenie kuracji, która już w miesiąc wymodeluje Twoje ciało, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Badania skuteczności zabiegów wyszczuplających zostały skontrolowane przez ETICHUB, który jest Akademickim Spin-off’em Uniwersytetu Pavia we Włoszech. Jest to ceniony i jeden z najbardziej rozpoznawalnych ośrodków badań certyfikacji kosmetycznej na arenie międzynarodowej.

Oedemacel kit

To zestaw zabiegowy stworzony dla osób borykających się z cellulitem wodnym i obrzękowym. Wyjątkowa kombinacja składników aktywnych działających synergicznie ze sobą ( NMF, sól z Morza Martwego, Kofeina, Escyna, ekstrakt z Guarany) pomaga w walce z pierwotnymi przyczynami cellulitu tj. międzytkankowe zatrzymywanie płynów w organizmie oraz rozszerzenie się naczyń krwionośnych.
Bandaże znajdujące się w tym zestawie wspomagają drenaż limfatyczny i przemianę materii, dzięki czemu pozbywamy się zastojów wodnych, obrzęków i toksyn z organizmu. Przez stymulację procesu rozkładu trójglicerydów zapewniamy efekt wyszczuplenia i wymodelowania ciała.

Adipocel kit

To zestaw zabiegowy stworzony do walki z zaawansowanymi postaciami cellulitu- cellulit włóknisty. Połączenie aktywnych składników ( L-Karnityna, Fosfatydylocholiona, Bromelina, Bioflawonoidy, Kofeina, Escyna, Ekstrakt z guarany) pozwala nam na skuteczna walkę ze zwiększoną ilością adiopocytów (komórek tłuszczowych) i deformacją włókien kolagenowych, których wynikiem jest pojawienie się na skórze grudek cellulitowych. Adipocel dzięki zawartości kofeiny i L- karnityny powoduje zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych i trójglicerydów co wpływa na zmniejszenie tkanki tłuszczowej i cellulitu włóknistego. Likwidujemy obrzęki, poprawiamy przemianę materii i krążenie krwi.

Wskazania do kuracji bandażami Arosha:

- cellulit wodny i włóknisty
- przerost tkanki tłuszczowej
- zatrzymywanie wody, skłonność do obrzęków
- utrata jędrności i nawilżenia skóry

Efekty kuracji:

- redukcja cellulitu
- redukcja nagromadzonej tkanki tłuszczowej
- gładsza, elastyczna i nawilżona skóra
- wysmuklenie sylwetki

Przeciwwskazania:

- ciąża i okres karmienia piersią
- choroby nowotworowe
- choroby żył
- problemy z sercem, rozrusznik serca
- obniżona odporność organizmu

Aby cieszyć się jak najlepszymi efektami zaleca się wykonanie całej serii zabiegowej, która trwa 4 tygodnie i w każdym tygodniu odbywają się 2 zabiegi.

Cena pojedynczego zabiegu: 250 zł / Pełna seria: 1800 zł
Masaż bańką chińską do zabiegu: + 50 zł

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Karolina Miguła | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online