Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

Manicure

Manicure

Manicure Wrocław

W New Derm manicure wykonywany jest na renomowanych firmach: LCN, PAESE oraz Shellac CND
Produkty do pielęgnacji charakteryzują się udowodnioną skutecznością, dzięki czemu zabiegi z ich użyciem gwarantują uzyskanie zdrowych i pięknie wyglądających dłoni i paznokci. Składniki zawarte w preparatach zostały starannie wyselekcjonowane, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajduje się manicure tradycyjny wykonywany bezcążkowo oraz intensywna pielęgnacja dłoni i paznokci w postaci relaksującego zabiegu, czyli manicure SPA .
Przebieg manicure'u tradycyjnego: dezynfekcja dłoni, rozmiękczenie skórek, usunięcie skórek, opiłowanie paznokci, pomalowanie paznokci, wmasowanie kremu regenerującego.

Manicure hybrydowy Shellac CND

Manicure hybrydowy wygląda podobnie do tradycyjnego. Różnica polega na tym, że lakiery hybrydowe utwardza się po nałożeniu w lampie UV. Taki sposób aplikacji sprawia, że lakier jest suchy, lśniący i bardzo wytrzymały od razu po zabiegu - nie wymaga suszenia.

Manicure hybrydowy Shellac Wrocław

Lakiery hybrydowe charakteryzują się wysokim połyskiem, odpornością na ścieranie i uszkodzenia, elastycznością oraz trwałością - lakier Shellac wytrzymuje w stanie idealnym na paznokciach nawet do 2 tygodni.

W momencie, kiedy zauważamy odrost paznokcia lakier Shellac zmywa się w salonie za pomocą acetonu i nakłada nową warstwę lakieru. Lakiery hybrydowe są doskonałą ochroną paznokci przed łamaniem, rozdwajaniem oraz uszkodzeniami chemicznymi i mechanicznymi. Może być nakładany na paznokcie każdej długości i w każdym stanie (również bezpośrednio po zdjęciu tipsów i żelu).

CENNIK ZABIEGÓW MANICURE

mediderma by sesderma wrocław
gen factor wrocław
estgen wrocław
cell fusion c wrocław

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

Wyślij wiadomość

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Aleksandra Leszczyńska | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online