Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online Booksy

E-mail: info@new-derm.pl

Produkty Revitalash

Produkty RevitaLash®

Athena Cosmetics - producent produktów RevitaLash®, ciesząca się pozycją światowego lidera w dziedzinie opracowywania innowacyjnych i funkcjonalnych kosmetyków, jako pionier stworzyła w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi marki RevitaLash, ma przyjemność ogłosić przełom w zaawansowanej technologii pielęgnacji rzęs wprowadzając na rynek (czerwiec 2011 USA, lipiec 2011 Polska) najnowszą formułę RevitaLash®ADVANCED. Efekty jej działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. RevitaLash®Advanced jest przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki.

Bestsellery RevitaLash®

RevitaLash® Advanced - odżywka do rzęs
Revitalash wrocław

Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione badaniami klinicznymi.Nowa formuła RevitaLash® ADVANCED gwarantuje olśniewające efekty działając szybciej niż kiedykolwiek! Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W badaniach klinicznych 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania RevitaLash®Advanced.

Cena: 3,5ml - 330zł / 2ml - 250zł

Revitabrow® Advanced - odżywka do brwi
Revitalash wrocław

Revitabrow® ADVANCED pomaga odbudować rzadkie i uszkodzone brwi z powodu epilacji i procesów starzenia. Revitabrow® ADVANCED polecany jest również dla Pań, które mają makijaż permanentny brwi. Spektakularnie poprawia wygląd brwi, sprawiając, że brwi są ciemniejsze, grubsze i pełniejsze.Odżywka ma te sam składniki aktywne, co Revitalash Eyelash Conditioner oraz dodatkowe wyciągi roślin tj. żeń-szeń, zielona herbata, wiciokrzew, nagietek, pszenica, palma sabałowa.

Cena: 3ml - 270zł

Hair Advanced by Revitalash - odżywka do włosów
Revitalash wrocław

Popraw wygląd rzadkich i słabych włosów w kilka tygodni. Hair Advanced by RevitaLash® to wyjątkowa odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia, sprawiając, że włosy stają się pełniejsze i zdrowsze. Hair Advanced to odżywka wzmacniająca słabe i wypadające włosy. Odżywka stymuluje wzrost włosów, ekstrakt z miłorzębu japońskiego, żeń-szenia, pigowca japońskiego regeneruje włosy, zapobiegając ich wypadaniu. Preparat skutecznie poprawia kondycję włosów, zagęszcza je i pogrubia. Włosy są odżywione, gęste i lśniące.

Cena: 46ml - 490zł

1st look
Benefit Systems
Janson Beckett

Kontakt

New Derm
Gabinet Kosmetologii i Trychologii

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8 (I piętro)
50-019 Wrocław

Tel. 601 528 686 | 509 920 115

E-mail: info@new-derm.pl

Wyślij wiadomość

Rejestracja wizyt

Aleksandra Leszczyńska | Agnieszka Lewandowska Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Katarzyna Hyla: 509 920 115

Online